SPONSORZY :
-----------------------
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"
 
 
----------------------
 
Karczma
"Pod Kogutkiem" 
(karczma, hotel,
dom weselny) 
 
 
----------------------
 
Fundacja
Narodowy Badminton 
 
 
----------------------
 

Gmina Miejska Kraków
wspiera finansowo
"Droga do Mistrzostwa"
"Sportowy sukces"  "Aktywny Kraków"
 
 
----------------------
 
Ministerstwo
Sportu i Turystyki
wspiera finansowo
"Klub"
 
 
----------------------

 
 
 
 
 

 
Sukcesy
UKS KSBad Kraków
 
 

2018 r.
 
Turnieje Grand Prix Polski i Grand Prix:
 
do 04.11.2018 r.
Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria juniorów:
1. S. Gruszczyńska
Kategoria młodzików:
1. Dominik Kwinta
2. Bartosz Wata
 
--
-
--
1
-
--
-
--
2
-
--
1
--
1
-
--
-
--
2
2
--
-
--
-
1
--
-
--
-
1
--
-
--
-
-
--
-
--
-
-
--
-
--
-
-
--
1
--
6
4
UKS KSBad Kraków
1
2
2
4
1
1
-
- -
11
 
Turnieje ogólnopolskie:
 
do 23.09.2018 r.
Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria juniorów:
1. Wiktoria Dudzic
2. S. Gruszczyńska
Kategoria młodzików:
1. Dominik Kwinta
1. Bartosz Wata
 
--
-
-
--
1
-
--
-
-
--
-
-
--
-
-
--
1
2
--
-
-
--
1
1
--
1
1
--
-
1
--
-
-
--
-
-
--
-
-
--
-
-
--
-
-
--
-
-
--
-
-
--
-
-
--
1
1
--
3
4
UKS KSBad Kraków
1
-
3
2
3
-
-
- -
9
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
1. Mateusz Kacprzak
2. Dominik Kwinta
3. Bartłomiej Mazgaj
4. Bartosz Wata
 
-
1
-
-

-
-
-
1

-
-
-
-

-
1
-
1

1
-
1
-

-
-
-
-

-
-
-
-

-
-
-
-

-
-
-
-

1
2
1
2
 
UKS KSBad Kraków
1 1 - 2 2 - - - -
6
 
Mistrzostwa Małopolski:
 
 
Gra pojedyncza
 
Miejsca medalowe
1
2
3
Razem:
Kategoria open:
1. Stanisława Gruszczyńska
2. Dominik Kwinta
Kategoria młodzików:
1. Dominik Kwinta
2. Bartosz Wata
Kategoria młodzików mł.:
1. Karol Czarnowski
2. Rafał Grelewicz
3. Milena Lewandowska
Kategoria żaków:
1. Julia Królikowska
Kategoria dzieci:
1. Kinga Czarnowska
2. Jakub Gorszko
3. Matylda Hrapkowicz
Kategoria open-amator:
1. Mateusz Kwinta
 
--
1
-
--
-
1
--
-
-
-
--
-
--
-
-
-
--
-
--
-
-
--
1
-
--
-
-
-
--
-
--
-
1
1
--
-
--
-
1
--
-
-
--
1
1
1
--
1
--
1
-
-
--
1
--
1
1
--
1
1
--
1
1
1
--
1
--
1
1
1
--
1
UKS KSBad Kraków
2
 3
7
12
 
 
 
 
Sezon 2016/2017 r. + 2017 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Polski:
 

Drużyna

Miejsca medalowe:
1
2
3
Razem:
Kategoria młodzików
1. UKS KSBad Kraków
    Skład drużyny: Dominik Kwinta,  
    Bartosz Wata, Karol Wróbel,      
    Bartłomiej Mazgaj, Adam Jabłoński,  
    Łukasz Grelewicz

--
-
--
1
--
-
--
1
UKS KSBad Kraków

1
1
 
Indywidualne Mistrzostwa Polski:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria młodzików
1. Dominik Kwinta
Kategoria młodzików mł.
1. Dominik Kwinta

--
-
--
1
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
1
--
-
--
-
--
1
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
1
--
2
UKS KSBad Kraków
1 - - 1 - 1 - - -
3
 
Turnieje Grand Prix GOLD:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria młodzików
1. Dominik Kwinta
Kategoria młodzików mł.
1. Dominik Kwinta
 
--
-
--
2
 
--
-
--
-
 
--
1
--
-
 
--
-
--
2
 
--
-
--
-

--
-
--
-

--
-
--
-

--
-
--
-

--
-
--
-

--
1
--
4
 
UKS KSBad Kraków
2 - 1 2 - - - - -
5
 
Turnieje ogólnopolskie i Grand Prix:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria juniorów mł.
1. Wiktoria Dudzic
2. S. Gruszczyńska
Kategoria młodzików
1. Dominik Kwinta
2. Bartosz Wata
3. Karol Wróbel
4. Bartłomiej Mazgaj
5. Nadia Morawska
Kategoria młodzików mł.
1. Łukasz Grelewicz
2. Adam Jabłoński
3. Joanna Kapanowska
4. Dominik Kwinta
5. Bartłomiej Mazgaj
6. Nadia Morawska
7. Bartosz Wata
 
--
 
 
--
2
1
 
 
 
--
 


7
 
 
 
--
 
1
--
2
 
 
 
 
--
 


 
 
 
1
--
3
1
--
 
 
2
 
 
--
 

1
1
 
 
2
--
4
4
--
1
 
 
 
 
--
 


7
2
 
 
--
 
 
--
2
 
3
2
1
--
 


 
1
 
1
--
 
 
--
1
1
1
 
 
--
1
1

 
2
 
2
--
 
1
--
 
 
 
 
 
--
 


 
 
 
 
--
2
 
--
 
 
 
 
 
--
 


 
 
 
 
--
 
1
--
 
 
 
 
 
--
 


1
 
1
 
--
9
8
--
8
2
6
2
1
--
1
1
1
16
5
1
6
UKS KSBad Kraków
10 4 10 18 10 9 1 2 3 67
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
1. Dominik Kwinta
2. Karol Wróbel
 
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
-
-
-
-
 
-
-
 
1
1
 
UKS KSBad Kraków
- - - - - 2 - - -
2
 
Mistrzostwa Małopolski:
 
 
Gra pojedyncza
 
Miejsca medalowe
1
2
3
Razem:
Kategoria juniorów mł.
1. Stanisława Gruszczyńska
2. Mateusz Kwinta
Kategoria młodzików mł. 
1. Dominik Kwinta 
2. Bartosz Wata
3. Bartłomiej Mazgaj
Kategoria żaków
1. Maciej Gorszko
 
--
1
 
--
1
 
 
--
 
--
 
 
--
 
1
 
--
 
--
 
1
--
 
 
1
--
1
--
1
1
--
1
1
1
--
1
UKS KSBad Kraków
2
1
3
6

 

 
Sezon 2015/2016 r.
 
Turnieje ogólnopolskie i Grand Prix:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria elity:
1. Paweł Siępak
Kategoria juniorów mł.:
1. Wiktoria Dudzic
Kategoria młodzików:
1. S. Gruszczyńska
Kategoria młodzików mł.
1. Łukasz Grelewicz
2. Adam Jabłoński
3. Dominik Kwinta
4. Karol Wróbel

--

--

--

--
 
 
2
 
 
--
 
--
 
--
 
--


2
 
 
--
 
--
1
--
2
--
 
 
5


--
 
--
1
--
1
--
 
 
2
2
 
--
 
--
1
--
1
--
 
 
6
5

--
1
--
2
--
2
--
2
2
1
1

--

--

--
3
--
 
 
1
--
 
--
 
--
2
--
 
 
 
--
 
--
1
--
4
--
 
 
1
--
1
--
6
--
15
--
2
2
20
8
 
UKS KSBad Kraków
2 2 8 6 13 11 4 2 6 54
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
1. S. Gruszczyńska

 
1
 
 
 
 
 
1
 
2
UKS KSBad Kraków

1




1
2
 
Mistrzostwa Małopolski:
 
 
Gra pojedyncza
.
Miejsca medalowe
1
2
3
Razem:
Kategoria juniorów mł.:
1. Mateusz Kwinta
Kategoria młodzików:
1. Stanisława Gruszczyńska
Kategoria młodzików mł.:
1. Dominik Kwinta
Kategoria dzieci:
1. Maciej Gorszko 
2. Rafał Grelewicz 

--

--
1
--
1
--
1
--

--

--

--

1
--
1
--

--

--


--
1
--
1
--
1
--
1
1
UKS KSBad Kraków
3
1
1
5

 


Sezon 2014/2015 r.
 
Turnieje ogólnopolskie i Grand Prix:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria młodzików:
1. Wiktoria Dudzic
2. S. Gruszczyńska
Kategoria młodzików mł.
1. Dominik Kwinta
2. Karol Wróbel
 
 
 
 
 
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
2
 
2
 
 
 
1
1
 
2
2
 
 
1
1
 
1
1
 
 
2
2
 
3
3
 
 
 
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3
1
 
 
 
 
 
8
8
 
9
6
 
UKS KSBad Kraków
1

5
6
4
10
1

4
31
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
1. Wiktoria Dudzic
2. S. Gruszczyńska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
1
 
 
 
 
 
 
 
1
 
1
2
 
UKS KSBad Kraków





2


1
3
 
Mistrzostwa Małopolski:
 
 
Gra pojedyncza
 
Miejsca medalowe
1
2
3
Razem:
Kategoria młodzików:
1. Wiktoria Dudzic
Kategoria żaków:
1. Dominik Kwinta
2. Adam Jabłoński

 
1
 
1

 
 
 
 
1


 
1
 
1
1
UKS KSBad Kraków
2
1

3

 


Sezon 2013/2014 r.
 
Turnieje ogólnopolskie i Grand Prix:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria młodzików:
1. Wiktoria Dudzic
2. S. Gruszczyńska
Kategoria młodzików mł.
1. S. Gruszczyńska
2. Monika Wieczorek
 
 
 
 
 
2
 
 
 
 
 
 
3
 
 
 
 
 
 
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
 
1
1
 
2
1
 
 
 
 
 
3
 
 
 
 
 
 
1
 
 
 
 
 
 
2
 
 
 
1
1
 
18
1
 
UKS KSBad Kraków
2
3
4

1
5
3
1
2
21
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
1. Wiktoria Dudzic
2. S. Gruszczyńska
 
 
 
 
 
1
 
 
 
 
1
1
 
 
 
 
 
 
 
 
2
1
 
UKS KSBad Kraków


1


2



3
 
Mistrzostwa Małopolski:
 
 
Gra pojedyncza
 
Miejsca medalowe
1
2
3
Razem:
Kategoria młodzików:
1. Wiktoria Dudzic
Kategoria młodzików mł.:
1. Stanisława Gruszczyńska
2. Monika Wieczorek
Kategoria żaków:
1. Dominik Kwinta
Kategoria dzieci:
1. Małgorzata Hojda
 
 

 
1
 
 
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
 

1
 
 
 
1
 
1
 
1
1
 
1
 
1
UKS KSBad Kraków
2
 
3
5

 


Sezon 2012/2013 r.
 
Turnieje ogólnopolskie i Grand Prix:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria elity:
1. Paweł Siępak
Kategoria juniorów:
1. Paweł Siępak
Kategoria młodzików mł.
1. Wiktoria Dudzic
2. S. Gruszczyńska
3. Marta Wrońska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 
1
 
 
 
 
1
 
1
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 
 
 
 
 
 
 
 
1
 
 
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
 
 
 
 
1
 
6
 
2
4
4
 
UKS KSBad Kraków


3
2
2
9


1
17
 
Mistrzostwa Małopolski:
 
 
Gra pojedyncza
 
Miejsca medalowe
1
2
3
Razem:
Kategoria młodzików młodszych:
1. Wiktoria Dudzic
2. Stanisława Gruszczyńska
Kategoria żaków
1. Monika Wieczorek
 
 
1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
 
1
 
 
1
1
 
1
 
UKS KSBad Kraków
1
 
2
3

 

 
Sezon 2011/2012 r.
 
Turnieje ogólnopolskie i Grand Prix:
 

Gra pojedyncza
Gra podwójna
Gra mieszana

Miejsca medalowe:
1
2
3
1
2
3
1
2
3
Razem:
Kategoria elity:
1. Paweł Siępak
Kategoria juniorów:
1. Paweł Siępak
 
--
 
--
2
--
 
--
1
--
 
--
1
--
 
--
1
--
1
--
3
--
 
--
 
--
 
--
1
--
 
--
 
--
 
--
 
--
1
--
9
UKS KSBad Kraków
2
1
1
1
4

1


10
 
 
 
 
 
 
konto UKS KSBad:
 
34 2130 0004 2001 0566
1830 0001

---------------------------------
 
 
---------------------------------
 
DZIECINNY
 BADMINTON
treningi dla dzieci
 

KURS
nauki gry
w badmintona
dla amatorów
 

RODZINNY
BADMINTON
wspólne treningi
dla każdego
 
 
SZKOLENIE
INDYWIDUALNE
w "Fame Sport Club" 
 
 
---------------------------------
 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
 
---------------------------------
 

 
losowania i wyniki
turniejów
 
---------------------------------
 


 
---------------------------------
 

 
---------------------------------
 
BADMINTON
w najlepszym wydaniu:

Yonex All England 2013
finały: