SPONSORZY :
-----------------------
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"
 
 
----------------------
 
Karczma
"Pod Kogutkiem" 
(karczma, hotel,
dom weselny) 
 
 
----------------------
 
Fundacja
Narodowy Badminton 
 
 
----------------------
 

Gmina Miejska Kraków
wspiera finansowo
"Droga do Mistrzostwa"
"Aktywny Kraków"
 
 
----------------------
 
Ministerstwo
Sportu i Turystyki
wspiera finansowo
"Klub"
 
 
----------------------

 
 
 
 
 

 
TEAM juniorów-młodzików
 
 
 


 
 
 
 
 
Dominik Kwinta
 
 
Bartosz Wata


 
 

Dominik Kwinta

 kategoria - junior młodszy
  .
------------------------------

 
   2019 r.:
 
* Turniej Grand Prix Juniorów Mł.  -  Zielonka, 27-29.09.2019 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików  -  Mysłowice, 06-09.06.2019 r.
      2 miejsce w grze pojedynczej
      1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Polish U17  -  Głubczyce, 24-26.05.2019 r.
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  -  Szczucin, 13.04.2019 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Suchedniów, 8-10.03.2019 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Głubczyce, 15-17.02.2019 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Juniorów Mł.  -  Zielonka, 8-10.02.2019 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
----------

   Sezon 2018 r.:
 
* Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików  -  Sianów, 22-25.11.2018 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Polski Młodzików  -  Suchedniów, 3-4.11.2018 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Warszawa, 26-28.10.2018 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Imielin, 21-23.09.2018 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Suchedniów, 20.05.2018 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Grand Prix Polski Młodzików  -  Żyraków, 28-29.04.2018 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Kępno, 20-22.04.2018 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  -  Żyraków, 7.04.2018 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Mistrzostwa Małopolski  -  Niepołomice, 24-25.03.2018 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej w kategorii open
     3 miejsce w grze podwójnej w kategorii open
   Mistrzostwa Małopolski Młodzików
     2 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Indywidualne Mistrzostwa Europy Młodzików  -  Rosja, 16-18.02.2018 r.
     17-32 miejsce w grze pojedynczej
     9-16 miejsce w grze mieszanej

 
 


Bartosz Wata

 kategoria - junior młodszy
  .
------------------------------


   2019 r.:

* Turniej Grand Prix Juniorów Młodszych  -  Krapkowice, 8-10.11.2019 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Juniorów Mł.  -  Zielonka, 27-29.09.2019 r.
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików  -  Mysłowice, 06-09.06.2019 r.
      3 miejsce w grze pojedynczej
      3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  -  Szczucin, 13.04.2019 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Polski Młodzików  -  Białystok, 5-7.04.2019 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Mistrzostwa Małopolski  -  Niepołomice, 30-31.03.2019 r.
     3 miejsce w grze mieszanej w kategorii open
   Mistrzostwa Małopolski Młodzików
     1 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Suchedniów, 8-10.03.2019 r.
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Głubczyce, 15-17.02.2019 r.
     1 miejsce w grze podwójnej
----------

   Sezon 2018 r.:
 
* Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików  -  Sianów, 22-25.11.2018 r.
      5-8 miejsce w grze pojedynczej
      2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Polski Młodzików  -  Suchedniów, 3-4.11.2018 r.
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Warszawa, 26-28.10.2018 r.
     1 miejsce w grze podwójnej      
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Imielin, 21-23.09.2018 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Suchedniów, 20.05.2018 r.
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Polski Młodzików  -  Żyraków, 28-29.04.2018 r.
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Kępno, 20-22.04.2018 r.
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  -  Żyraków, 7.04.2018 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Mistrzostwa Małopolski  -  Niepołomice, 24-25.03.2018 r.
     3 miejsce w grze podwójnej w kategorii open
   Mistrzostwa Małopolski Młodzików
     1 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Żyraków, 10-11.03.2018 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze mieszanej


 
 
 
 

 
 
 
konto UKS KSBad:
 
34 2130 0004 2001 0566
1830 0001

---------------------------------
 
 
---------------------------------
 
DZIECINNY
 BADMINTON
treningi dla dzieci
 

KURS
nauki gry
w badmintona
dla amatorów
 

RODZINNY
BADMINTON
wspólne treningi
dla każdego
 
 
SZKOLENIE
INDYWIDUALNE
w "Fame Sport Club" 
 
 
---------------------------------
 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
 
---------------------------------
 

 
losowania i wyniki
turniejów
 
---------------------------------
 


 
---------------------------------
 

 
---------------------------------
 
BADMINTON
w najlepszym wydaniu:

Yonex All England 2013
finały: