SPONSORZY :
-----------------------
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"
 
 
----------------------
 
Karczma
"Pod Kogutkiem" 
(karczma, hotel,
dom weselny) 
 
 
----------------------
 
Fundacja
Narodowy Badminton 
 
 
----------------------
 

Gmina Miejska Kraków
wspiera finansowo
"Droga do Mistrzostwa"
"Sportowy sukces" "Aktywny Kraków"
 
 
----------------------
 
Ministerstwo
Sportu i Turystyki
wspiera finansowo
"Klub"
 
 
----------------------

 
 
 
 
 

 
TEAM juniorów-młodzików
 
 

 
Wiktoria Dudzic
 
Stanisława Gruszczyńska
 
 
Karol Wróbel
 
 
Dominik Kwinta
 

 


Bartosz Wata


 
 
Wiktoria Dudzic
 
 kategoria - junior
 norma sportowa - klasa II
---------------------------------

   Sezon 2018 r.

* Turniej Ogólnopolski Juniorów  -  Suchedniów, 20.05.2018 r.
     2 miejsce w grze podwójnej
----------

   Sezon 2016/2017 r.:
 
* Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.  -  Babimost, 26-28.05.2017 r.
     9-16 miejsce w grze pojedynczej
     5-8 miejsce w grze mieszanej
----------
* Turniej Ogólnopolski Juniorów Mł.  -  Suchedniów, 18.03.2017 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Juniorów Mł.  -  Suchedniów, 5.02.2017 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Juniorów Mł.  -  Suchedniów, 11.12.2016 r.
     1 miejsce w grze podwójnej
     2 miejsce w grze mieszanej
----------
* Turniej Ogólnopolski Juniorów Mł.  -  Suchedniów, 22.10.2016 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
     2 miejsce w grze mieszanej
 


 

Stanisława Gruszczyńska

 kategoria - junior
 norma sportowa - klasa II
------------------------------

   Sezon 2018 r.:

* Turniej Ogólnopolski Juniorów  -  Suchedniów, 20.05.2018 r.
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Juniorów  -  Kępno, 20-22.04.2018 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Mistrzostwa Małopolski  -  Niepołomice, 24-25.03.2018 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej w kategorii open
     1 miejsce w grze podwójnej w kategorii open
     1 miejsce w grze mieszanej w kategorii open
---------- 

   Sezon 2016/2017 r. + 2017 r.:

* Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.  -  Lubin, 15-17.12.2017 r.
    17-32 miejsce w grze pojedynczej
    9-16 miejsce w grze podwójnej
----------
* Mistrzostwa Małopolski Juniorów Mł.  -  Niepołomice, 26.03.2017 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
---------- 
* Turniej Ogólnopolski Juniorów Mł.  -  Suchedniów, 18.03.2017 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Juniorów Mł.  -  Suchedniów, 5.02.2017 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
     1 miejsce w grze mieszanej
----------
* Turniej Ogólnopolski Juniorów Mł.  -  Suchedniów, 11.12.2016 r.
     1 miejsce w grze podwójnej
     3 miejsce w grze mieszanej
----------
* Turniej Ogólnopolski Juniorów Mł.  -  Suchedniów, 22.10.2016 r.
     1 miejsce w grze podwójnej
 

 
 

Karol Wróbel

 kategoria - junior młodszy
 norma sportowa - klasa III
------------------------------

   Sezon 2016/2017 r. + 2017 r.:
 
* Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików  -  Lubin, 15-17.12.2017 r.
     17-32 miejsce w grze pojedynczej
     5-8 miejsce w grze podwójnej
----------
* Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików  -  Białystok, 01-02.12.2017 r.
     2 miejsce drużyny UKS KSBad Kraków
----------
* Turniej Ogólnopolski-strefowy Młodzików  -  Szczucin, 07.10.2017 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  -  Szczucin, 29.04.2017 r.
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Żyraków, 11.03.2017 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Suchedniów, 5.02.2017 r.
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Bieruń, 26.11.2016 r.

     2 miejsce w grze podwójnej
 

 
 

Dominik Kwinta

 kategoria - młodzik
 norma sportowa - klasa III
------------------------------
 
   Sezon 2018 r.:
 
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Suchedniów, 20.05.2018 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Grand Prix Polski Młodzików  -  Żyraków, 28-29.04.2018 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Kępno, 20-22.04.2018 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  -  Żyraków, 07.04.2018 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Mistrzostwa Małopolski  -  Niepołomice, 24-25.03.2018 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej w kategorii open
     3 miejsce w grze podwójnej w kategorii open
   Mistrzostwa Małopolski Młodzików
     2 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Indywidualne Mistrzostwa Europy Młodzików  -  Rosja, 16-18.02.2018 r.
     17-32 miejsce w grze pojedynczej
     9-16 miejsce w grze mieszanej
----------

   Sezon 2016/2017 r. + 2017 r.:
 
* Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików  -  Lubin, 15-17.12.2017 r.
     5-8 miejsce w grze pojedynczej
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików  -  Białystok, 01-02.12.2017 r.
     2 miejsce drużyny UKS KSBad Kraków
----------
* Drużynowe Mistrzostwa Europy U17 - Czechy, 21-25.12.2017 r.
     9-16 miejsce drużyny Polski
----------
* Turniej Grand Prix GOLD Młodzików  -  Lubin, 14-15.10.2017 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Slovak Youth International U15 -  Słowacja, 29.09-01.10.2017 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze mieszanej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Imielin, 21-23.09.2017 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików Mł.  -  Suchedniów, 3.06.2017 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Mł.  -  Białystok, 19-21.05.2017 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix GOLD Młodzików Mł.  -  Zielonka, 5-7.05.2017 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  -  Szczucin, 29.04.2017 r.
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików Mł.  -  Katowice, 07-09.04.2017 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Mistrzostwa Małopolski Młodzików Mł.  -  Niepołomice, 26.03.2017 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
---------- 
* Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych 
                                   Głubczyce, 22-23.03.2017 r.
     3 miejsce drużyny
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Żyraków, 11.03.2017 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Suchedniów, 5.02.2017 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików Mł.  -  Głubczyce, 27-29.01.2017 r.

     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix GOLD Młodzików Mł.  -  Przemyśl, 6-8.01.2017 r.

     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Mł.  -  Białystok, 16-17.12.2016 r.
     4 miejsce drużyny UKS KSBad Kraków
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików Mł.  -  Suchedniów, 11.12.2016 r.

     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Bieruń, 26.11.2016 r.

     2 miejsce w grze pojedynczej
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików Mł.  -  Suchedniów, 22.10.2016 r.

     1 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików Mł.  -  Zielonka, 14-16.10.2016 r.

     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików Mł.  -  Żyraków, 8.10.2016 r.

     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
     3 miejsce w grze mieszanej
----------
* Turniej Międzynarodowy VARCOLOR Polish Youth International 2016 
   kat. młodzików mł.  -  Imielin, 23-24.09.2016 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików Mł.  -  Suchedniów, 16-18.09.2016 r.

     1 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
 

 


Bartosz Wata

 kategoria - młodzik
 norma sportowa - klasa III
------------------------------

   Sezon 2018 r.:
 
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Suchedniów, 20.05.2018 r.
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Polski Młodzików  -  Żyraków, 28-29.04.2018 r.
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Grand Prix Młodzików  -  Kępno, 20-22.04.2018 r.
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  -  Żyraków, 07.04.2018 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze podwójnej
----------
* Mistrzostwa Małopolski  -  Niepołomice, 24-25.03.2018 r.
     3 miejsce w grze podwójnej w kategorii open
   Mistrzostwa Małopolski Młodzików
     1 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Żyraków, 10-11.03.2018 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     1 miejsce w grze mieszanej
----------

   Sezon 2016/2017 r. + 2017 r.:
 
* Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików  -  Białystok, 01-02.12.2017 r.
     2 miejsce drużyny UKS KSBad Kraków
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Suchedniów, 28.10.2017 r.
     1 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Mł.  -  Białystok, 19-21.05.2017 r.

     5-8 miejsce w grze pojedynczej
     5-8 miejsce w grze podwójnej
----------
* Mistrzostwa Małopolski Młodzików Mł.  -  Niepołomice, 26.03.2017 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
---------- 
* Turniej Ogólnopolski Młodzików Mł.  -  Suchedniów, 18.03.2017 r.
     2 miejsce w grze pojedynczej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików Mł.  -  Żyraków, 11.03.2017 r.
     3 miejsce w grze pojedynczej
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików Mł.  -  Suchedniów, 5.03.2017 r.
     2 miejsce w grze podwójnej
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików  -  Suchedniów, 5.02.2017 r.
     3 miejsce w grze podwójnej
----------
* Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Mł.  -  Białystok, 16-17.12.2016 r.
     4 miejsce drużyny UKS KSBad Kraków
----------
* Turniej Ogólnopolski Młodzików Mł.  -  Bieruń, 26.11.2016 r.

     3 miejsce w grze pojedynczej
     3 miejsce w grze podwójnej


 
 
 
 

 
 
 
konto UKS KSBad:
 
34 2130 0004 2001 0566
1830 0001

---------------------------------
 
 
---------------------------------
 
DZIECINNY
 BADMINTON
treningi dla dzieci
 

KURS
nauki gry
w badmintona
dla amatorów
 

RODZINNY
BADMINTON
wspólne treningi
dla każdego
 
 
SZKOLENIE
INDYWIDUALNE
w "Fame Sport Club" 
 
 
---------------------------------
 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
 
---------------------------------
 

 
losowania i wyniki
turniejów
 
---------------------------------
 


 
---------------------------------
 

 
---------------------------------
 
BADMINTON
w najlepszym wydaniu:

Yonex All England 2013
finały: