SPONSORZY :
-----------------------
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"
 
 
----------------------
 
Karczma
"Pod Kogutkiem" 
(karczma, hotel,
dom weselny) 
 
 
----------------------
 
Gmina Miejska Kraków
wspiera finansowo
"Droga do Mistrzostwa"
"Sportowy sukces" "Aktywny Kraków"
 
 
----------------------
 
Ministerstwo
Sportu i Turystyki
wspiera finansowo
"Klub"
 
 
----------------------

 
 
 
 
 

 
Otwarta Małopolska Drużynowa Liga Badmintona
ARTENGO - finały
 ------------------------------------------------------------------
 Wyniki - 2016 r.
 --------------------------
 
 I liga
 
 
 Faza grupowa
 
Gr. I
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. UKS KSBad Kraków
 
 
3:0
3:0
3:0
3
1
2. TKKF UKLEJNA Myślenice II
 
0:3
 
3:0
2:1
2
2
3. UKS KSBad Kraków I
 
0:3
0:3
 
0:3
0
4
4. MKS KSOS Kraków
 
0:3
1:2
3:0
 
1
3
 
 
 Wyniki poszczególnych meczów:
 
UKS KSBad Kraków
MKS KSOS Kraków
3:0
 
Kamil Korbel
Maciej Nagły
1:0
15:2, 15:8
Dominik Sado
Marcin Kobiałka
1:0
15:11, 15:11
Kamil Korbel
Dominik Sado
Marcin Kobiałka
Maciej Nagły
1:0
15:12, 15:7
 
 
TKKF UKLEJNA II
UKS KSBad Kraków I
3:0
 
Marek Tondera
Dominik Kwinta
1:0
15:14, 15:14
Tomasz Proszek
Bartosz Wata
1:0
15:8, 15:5
Tomasz Proszek
Marek Tondera
Dominik Kwinta
Bartosz Wata
1:0
15:11, 15:9
 
 
UKS KSBad Kraków
UKS KSBad Kraków I
3:0
 
Kamil Korbel
Dominik Kwinta
1:0
15:12, 15:12
Dominik Sado
Bartosz Wata
1:0
15:7, 15:6
Kamil Korbel
Dominik Sado
Dominik Kwinta
Bartosz Wata
1:0
15:8, 15:7
 
 
TKKF UKLEJNA II
MKS KSOS Kraków
2:1
 
Marek Tondera
Maciej Nagły
0:1
9:15, 9:15
Tomasz Proszek
Marcin Kobiałka
1:0
15:2, 15:6
Tomasz Proszek
Marek Tondera
Marcin Kobiałka
Maciej Nagły
1:0
15:14, 15:10
 
 
UKS KSBad Kraków
TKKF UKLEJNA II
3:0
 
Kamil Korbel
Marek Tondera
1:0
15:7, 15:9
Dominik Sado
Tomasz Proszek
1:0
15:12,13:15,15:6
Kamil Korbel
Dominik Sado
Tomasz Proszek
Marek Tondera
1:0
15:7, 15:8
 
 
UKS KSBad Kraków I
MKS KSOS Kraków
0:3
 
Dominik Kwinta
Maciej Nagły
0:1
15:14,8:15,12:15
Bartosz Wata
Marcin Kobiałka
0:1
12:15,15:11,13:15
Dominik Kwinta
Bartosz Wata
Marcin Kobiałka
Maciej Nagły
0:1
11:15,15:14,10:15
 
 
Gr. II
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. TKKF UKLEJNA Myślenice I
 
 
2:1
2:1
3:0
3
1
2. MKS Spartakus Niepołomice
 
1:2
 
3:0
3:0
2
2
3. UKS KSBad Kraków II
 
1:2
0:3
 
3:0
1
3
4. UKS KSBad Kraków III
 
0:3
0:3
0:3
 
0
4
 
 
 Wyniki poszczególnych meczów:
 
TKKF UKLEJNA I
UKS KSBad Kraków III
3:0
 
Tomasz Matoga
Mateusz Kwinta
1:0
15:6, 15:7
Bartłomiej Jurek
Karol Wróbel
1:0
15:11, 15:7
Tomasz Matoga
Julia Jurek
Mateusz Kwinta
Karol Wróbel
1:0
15:7, 15:3
 
 
MKS Spartakus
UKS KSBad Kraków II
3:0
 
Jakub Nawrocki
Wiktoria Dudzic
1:0
15:6, 15:9
Michał Siwek
Stanisława Gruszczyńska
1:0
15:13, 15:10
Jakub Nawrocki
Michał Siwek
Wiktoria Dudzic
Stanisława Gruszczyńska
1:0
15:13, 15:10
 
 
TKKF UKLEJNA I
UKS KSBad Kraków II
2:1
 
Tomasz Matoga
Wiktoria Dudzic
1:0
15:3, 15:2
Bartłomiej Jurek
Stanisława Gruszczyńska
0:1
7:15, 7:15
Tomasz Matoga
Julia Jurek
Wiktoria Dudzic
Stanisława Gruszczyńska
1;0
15:6, 15:5
 
 
MKS Spartakus
UKS KSBad Kraków III
3:0
 
Jakub Nawrocki
Mateusz Kwinta
1:0
15:8, 15:9
Michał Siwek
Karol Wróbel
1:0
15:2, 15:11
Jakub Nawrocki
Michał Siwek
Mateusz Kwinta
Karol Wróbel
1:0
15:5, 15:5
 
 
TKKF UKLEJNA I
MKS Spartakus
2:1
 
Tomasz Matoga
Jakub Nawrocki
1:0
15:9, 15:5
Bartłomiej Jurek
Michał Siwek
0:1
9:15, 10:15
Tomasz Matoga
Julia Jurek
Jakub Nawrocki
Michał Siwek
1:0
15:12, 15:11
 
 
UKS KSBad Kraków II
UKS KSBad Kraków III
3:0
 
Wiktoria Dudzic
Mateusz Kwinta
1:0
15:5, 15:5
Stanisława Gruszczyńska
Karol Wróbel
1:0
15:7, 15:9
Wiktoria Dudzic
Stanisława Gruszczyńska
Mateusz Kwinta
Karol Wróbel
1:0
15:7, 11:15, 15:8
 
 
 Faza pucharowa
 
  o 1 miejsce:
 
UKS KSBad Kraków
TKKF UKLEJNA I
3:0
 
Kamil Korbel
Tomasz Matoga
1:0
8:15,15:14,15:9
Dominik Sado
Bartłomiej Jurek
1:0
15:3, 15:12
Kamil Korbel
Dominik Sado
Tomasz Matoga
Julia Jurek
1:0
14:15,15:4,15:14
 
  o 3 miejsce:
 
TKKF UKLEJNA II
MKS Spartakus
2:1
 
Marek Tondera
Jakub Nawrocki
1:0
13:15,15:10,15:6
Tomasz Proszek
Michał Siwek
1:0
15:11, 15:10
Tomasz Proszek
Marek Tondera
Jakub Nawrocki
Michał Siwek
0:1
walkower
 
  o 5 miejsce:
 
MKS KSOS Kraków
UKS KSBad Kraków II
2:1
 
Maciej Nagły
Wiktoria Dudzic
1:0
15:8, 15:7
Marcin Kobiałka
Stanisława Gruszczyńska
1:0
15:10, 15:13
Marcin Kobiałka
Maciej Nagły
Wiktoria Dudzic
Stanisława Gruszczyńska
0:1
15:13,14:15,14:15
 
  o 7 miejsce:
 
UKS KSBad Kraków I
UKS KSBad Kraków III
3:0
 
Dominik Kwinta
Karol Wróbel
1:0
15:5, 15:6
Bartosz Wata
Mateusz Kwinta
1:0
15:10, 15:10
Dominik Kwinta
Bartosz Wata
Mateusz Kwinta
Karol Wróbel
1:0
15:6, 15:8
 
 
 II liga
 
 
 Faza grupowa
 
Gr. I
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. Broken Rackets
 
 
3:0
3:0
2:1
3
1
2. Młody KSBad
 
0:3
 
0:3
0:3
0
4
3. UKS Arka Umieszcz I
 
0:3
3:0
 
2:1
2
2
4. Młode Wilki
 
1:2
3:0
1:2
 
1
3
 
 
 Wyniki poszczególnych meczów:
 
Broken Rackets
Młode Wilki
2:1
 
Jakub Oleksy
Grzegorz Nowak
1:0
15:11, 15:9
Mariusz Wójcik
Tomasz Gorszko
1:0
15:6, 15:5
Paweł Kubiak
Jakub Oleksy
Tomasz Gorszko
Grzegorz Nowak
0:1
13:15, 13:15
 
 
Młody KSBad
UKS Arka Umieszcz I
0:3
 
Bartłomiej Mazgaj
Monika Kania
0:1
14:15,15:14,11:15
Łukasz Grelewicz
Gabriela Faber
0:1
14:15, 8:15
Łukasz Grelewicz
Bartłomiej Mazgaj
Gabriela Faber
Monika Kania
0:1
15:14,10:15,6:15
 
 
Broken Rackets
UKS Arka Umieszcz I
3:0
 
Jakub Oleksy
Monika Kania
1:0
15:9, 15:8
Paweł Kubiak
Damian Betlej
1:0
15:9, 15:10
Paweł Kubiak
Mariusz Wójcik
Gabriela Faber
Monika Kania
1:0
15:3, 15:5
 
 
Młody KSBad
Młode Wilki
0:3
 
Bartłomiej Mazgaj
Grzegorz Nowak
0:1
5:15, 8:15
Łukasz Grelewicz
Tomasz Gorszko
0:1
14:15, 4:15
Łukasz Grelewicz
Bartłomiej Mazgaj
Tomasz Gorszko
Grzegorz Nowak
0:1
10:15, 3:15
 
 
Broken Rackets
Młody KSBad
3:0
 
Mariusz Wójcik
Bartłomiej Mazgaj
1:0
15:2, 15:10
Paweł Kubiak
Łukasz Grelewicz
1:0
15:4, 15:12
Jakub Oleksy
Mariusz Wójcik
Łukasz Grelewicz
Bartłomiej Mazgaj
1:0
15:5,8:15,15:10
 
 
UKS Arka Umieszcz I
Młode Wilki
2:1
 
Damian Betlej
Grzegorz Nowak
0:1
1:15, 3:15
Monika Kania
Tomasz Gorszko
1:0
15:12, 15:7
Gabriela Faber
Monika Kania
Tomasz Gorszko
Grzegorz Nowak
1:0
9:15,15:12,15:14
 
 
Gr. II
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. 
Wirtuozi Backhandu
 
 
3:0
3:0
3:0
3
1
2. 
AZS UEK Kraków
 
0:3
 
2:1
2:1
2
2
3. UKS Arka Umieszcz II
 
0:3
1:2
 
0:3
0
4
4. Drop Datebase
 
0:3
1:2
3:0
 
1
3
 
 
 Wyniki poszczególnych meczów:
 
Wirtuozi Backhandu
Drop Datebase
3:0
 
Dominik Wiktor
Krzysztof Nietopiel
1:0
10:15,15:7,15:6
Bartosz Szczepara
Tomasz Brożek
1:0
15:9, 15:2
Bartosz Szczepara
Dominik Wiktor
Tomasz Brożek
Krzysztof Nietopiel
1:0
15:7, 15:9
 
 
AZS UEK Kraków
UKS Arka Umieszcz II
2:1
 
Valeria Galicz
Mariola Jurusik
1:0
15:4, 15:7
Karolina Bułat
Piotr Dubiel
0:1
15:11,14:15,13:15
Patrycja Makocka
Stefania Stefańczyk
Mariola Jurusik
Aleksandra Smalarz
1:0
15;7, 15:7
 
 
Wirtuozi Backhandu
UKS Arka Umieszcz II
3:0
 
Dominik Wiktor
Aleksandra Smalarz
1:0
15:7, 15;7
Bartosz Szczepara
Piotr Dubiel
1:0
15:2, 15:7
Bartosz Szczepara
Dominik Wiktor
Mariola Jurusik
Aleksandra Smalarz
1:0
15:9, 15:6
 
 
AZS UEK Kraków
Drop Datebase
2:1
 
Valeria Galicz
Krzysztof Nietopiel
0:1
9:15, 13:15
Patrycja Makocka
Tomasz Brożek
1:0
15:9, 15:8
Patrycja Makocka
Stefania Stefańczyk
Tomasz Brożek
Krzysztof Nietopiel
1:0
15;10, 15:11
 
 
Wirtuozi Backhandu
AZS UEK Kraków
3:0
 
Dominik Wiktor
Karolina Bułat
1:0
15:3, 15:10
Bartosz Szczepara
Stefania Stefańczyk
1:0
15:11, 15:5
Bartosz Szczepara
Dominik Wiktor
Karolina Bułat
Valeria Galicz
1:0
15:8,13:15,15:9
 
 
UKS Arka Umieszcz II
Drop Datebase
0:3
 
Piotr Dubiel
Krzysztof Nietopiel
0:1
9:15, 7:15
Aleksandra Smalarz
Tomasz Brożek
0:1
11:15, 14:15
Mariola Jurusik
Aleksandra Smalarz
Tomasz Brożek
Krzysztof Nietopiel
0:1
7:15, 8:15
 
 
 Faza pucharowa
 
  o 1 miejsce:
 
Broken Rackets
Wirtuozi Backhandu
2:1
 
Jakub Oleksy
Dominik Wiktor
1:0
15:11,14:15,15:14
Paweł Kubiak
Bartosz Szczepara
0:1
12:15, 5:15
Jakub Oleksy
Mariusz Wójcik
Bartosz Szczepara
Dominik Wiktor
1:0
11:15,15:9,15:8
 
  o 3 miejsce:
 
UKS Arka Umieszcz I
AZS UEK Kraków
1:2
 
Monika Kania
Valeria Galicz
1:0
15:13,6:15,15:8
Gabriela Faber
Karolina Bułat
0:1
14:15, 12:15
Gabriela Faber
Monika Kania
Patrycja Makocka
Stefania Stefańczyk
0:1
5:15,15:12,6:15
 
  o 5 miejsce:
 
Młode Wilki
Drop Datebase
2:1
 
Grzegorz Nowak
Krzysztof Nietopiel
1:0
15:6,10:15,15:9
Tomasz Gorszko
Tomasz Brożek
0:1
12:15, 14:15
Tomasz Gorszko
Grzegorz Nowak
Tomasz Brożek
Krzysztof Nietopiel
1:0
15:6, 15:14
 
  o 7 miejsce:
 
Młody KSBad
UKS Arka Umieszcz II
1:2
 
Bartłomiej Mazgaj
Piotr Dubiel
0:1
14:15,15:8,13:15
Łukasz Grelewicz
Mariola Jurusik
0:1
10:15, 12:15
Łukasz Grelewicz
Bartłomiej Mazgaj
Mariola Jurusik
Aleksandra Smalarz
1:0
15:10,12:15,15:14
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
...
1
2
3
4
5
Punkty
Miejsce
1. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
2. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
3. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
4. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
5. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. ...
 
 
 
 
 
 
 
2. ...
 
 
 
 
 
 
 
3. ...
 
 
 
 
 
 
 
4. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...
1
2
3
Punkty
Miejsce
1. ...
 
 
 
 
 
 
2. ...
 
 
 
 
 
 
3. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
 Wyniki poszczególnych meczów:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
konto UKS KSBad:
 
34 2130 0004 2001 0566
1830 0001

---------------------------------
 
 
---------------------------------
 
DZIECINNY
 BADMINTON
treningi dla dzieci
 

KURS
nauki gry
w badmintona
dla amatorów
 

RODZINNY
BADMINTON
wspólne treningi
dla każdego
 
 
SZKOLENIE
INDYWIDUALNE
w "Fame Sport Club" 
 
 
---------------------------------
 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
 
---------------------------------
 

 
losowania i wyniki
turniejów
 
---------------------------------
 


 
---------------------------------
 

 
---------------------------------
 
BADMINTON
w najlepszym wydaniu:

Yonex All England 2013
finały: