SPONSORZY :
-----------------------
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"
 
 
----------------------
 
Karczma
"Pod Kogutkiem" 
(karczma, hotel,
dom weselny) 
 
 
----------------------
 
Fundacja
Narodowy Badminton 
 
 
----------------------
 

Gmina Miejska Kraków
wspiera finansowo
"Droga do Mistrzostwa"
"Aktywny Kraków"
 
 
----------------------
 
Ministerstwo
Sportu i Turystyki
wspiera finansowo
"Klub"
 
 
----------------------

 
 
 
 
 

 
Małopolska Liga Badmintona
gry pojedyncze
 ------------------------------------------------------------------
 Wyniki - 2019 r.
 --------------------------
 
 I liga
 
 
 Faza grupowa
 
Gr. I
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. Kamil  Korbel
 
 
21:7
21:3
21:4
21:9
xx
2
1
2. Jakub  Nawrocki
 
7:21
3:21
 
21:18
21:12
xx
1
2
3. Monika  Kania
 
4:21
9:21
18:21
12:21
 
xx
0
3
4. xxx
 
xx
xx
xx
 
xx
xx
 
 
Gr. II
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. Maciej  Nagły
 
 
21:8
21:11
21:14
21:8
xx
2
1
2. Mateusz  Kacprzak
 
8:21
11:21
 
17:21
17:21
xx
0
3
3. Stanisława  Gruszczyńska
 
14:21
8:21
21:17
21:17
 
xx
1
2
4. xxx
 
xx
xx
xx
 
xx
xx
 
 
 Wyniki o poszczególne miejsca:

 o 1 miejsce

     Kamil  Korbel  -  Maciej  Nagły     21:14, 21:14

 o 3 miejsce

     Jakub  Nawrocki  -  Stanisława Gruszczyńska     20:21, 21:14, 21:16

 o 5 miejsce

     Monika Kania  -  Mateusz  Kacprzak     21:16, 16:21, 15:21

 o 7 miejsce

     xxxxxxxxxxxx
 
------------
 
 II liga
 
 
 Faza grupowa
 
Gr. I
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. Adam  Jabłoński
 
 
21:15
19:21
12:21
21:15
21:15
12:21
11:21
1
3
2. Tomasz  Gorszko
 
15:21
21:19
21:12
 
20:21
21:10
21:11
18:21
14:21
2
2
3. Łukasz  Grelewicz
 
15:21
15:21
21:20
10:21
11:21
 
4:21
7:21
0
4
4. Krzysztof  Nietopiel
 
21:12
21:11
21:18
21:14
21:4
21:7
 
3
1
 
 
Gr. II
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. Julia  Dec
 
 
21:18
21:13
21:20
21:19
13:21
12:21
2
2
2. Tomasz  Świętoń
 
18:21
13:21
 
16:21
21:20
15:21
17:21
20:21
0
4
3. Piotr  Kubiak
 
20:21
19:21
21:16
20:21
21:15
 
10:21
20:21
1
3
4. Mariola  Jurusik
 
21:13
21:12
21:17
21:20
21:10
21:20
 
3
1
 
 
 Wyniki o poszczególne miejsca:

 o 1 miejsce

     Krzysztof  Nietopiel  -  Mariola  Jurusik     21:16, 21:9

 o 3 miejsce

     Tomasz  Gorszko  -  Julia  Dec     21:19, 21:18

 o 5 miejsce

     Adam  Jabłoński  -  Piotr  Kubiak     17:21, 21:15, 21:14

 o 7 miejsce

     Łukasz  Grelewicz  -  Tomasz  Świętoń     9:21, 17:21
 
------------
 
 III liga
 
 
 Faza grupowa
 
...
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. Julia  Kopyść
 
 
17:21
17:21
21:16
21:16
21:11
15:21
14:21
1
3
2. Kamil  Kasperek
 
21:17
21:17
 
21:12
21:10
12:21
21:20
18:21
2
2
3. Magda  Seńczyszyn
 
16:21
16:21
12:21
10:21
 
17:21
13:21
0
4
4. Sylwester  Dec
 
11:21
21:15
21:14
21:12
20:21
21:18
21:17
21:13
 
3
1
 
 

------------

 liga młodzików
 
 
 Faza grupowa
 
...
1
2
3
4
5
Punkty
Miejsce
1. Maciej  Świętoń
 
 
0:21
0:21
k
15:21
5:21
k
12:21
12:21
21:17
21:18
1
4
2. Milena  Lewandowska
 
21:0
21:0
k
 
20:21
15:21
13:21
21:18
21:20
21:17
21:6
3
2
3. Maciej  Gorszko
 
21:15
21:5
k
21:20
21:15
 
21:16
21:20
21:17
21:17
4
1
4. Dominik  Kubiak
 
21:12
21:12
21:13
18:21
20:21
16:21
20:21
 
21:15
21:17
2
3
5. Rafał  Grelewicz
 
17:21
18:21
17:21
6:21
17:21
17:21
15:21
17:21
 
0
5
 
 
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
...
1
2
3
4
5
Punkty
Miejsce
1. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
2. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
3. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
4. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
5. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...
 1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1. ...
 
 
 
 
 
 
 
2. ...
 
 
 
 
 
 
 
3. ...
 
 
 
 
 
 
 
4. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...
1
2
3
Punkty
Miejsce
1. ...
 
 
 
 
 
 
2. ...
 
 
 
 
 
 
3. ...
 
 
 
 
 
 
 
 
 Wyniki poszczególnych meczów:
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
konto UKS KSBad:
 
34 2130 0004 2001 0566
1830 0001

---------------------------------
 
 
---------------------------------
 
DZIECINNY
 BADMINTON
treningi dla dzieci
 

KURS
nauki gry
w badmintona
dla amatorów
 

RODZINNY
BADMINTON
wspólne treningi
dla każdego
 
 
SZKOLENIE
INDYWIDUALNE
w "Fame Sport Club" 
 
 
---------------------------------
 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
 
---------------------------------
 

 
losowania i wyniki
turniejów
 
---------------------------------
 


 
---------------------------------
 

 
---------------------------------
 
BADMINTON
w najlepszym wydaniu:

Yonex All England 2013
finały: