SPONSORZY :
-----------------------
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"
 
 
----------------------
 
Karczma
"Pod Kogutkiem" 
(karczma, hotel,
dom weselny) 
 
 
----------------------
 
Fundacja
Narodowy Badminton 
 
 
----------------------
 

Gmina Miejska Kraków
wspiera finansowo
"Droga do Mistrzostwa"
"Aktywny Kraków"
 
 
----------------------
 
Ministerstwo
Sportu i Turystyki
wspiera finansowo
"Klub"
 
 
----------------------

 
 
 
 
 

 
 Kadra UKS KSBad Kraków
 
(II półrocze 2019 r.)
 
 
Kadra szkoleniowa:
 
Trener główny UKS KSBad Kraków
 
Zbigniew Siępak
 
Trener główny SMS MG13
 
Kamil Korbel

 
Joanna Kwinta
 


 
 
TEAM juniorów:


   Dominik Kwinta
-------------------------------
   Bartosz Wata
.


Kadra A:

 
   Julia Kopyść
------------------------------
   Łukasz Grelewicz
------------------------------
   Adam Jabłoński
------------------------------
   Bartłomiej Mazgaj
------------------------------
   Mateusz Kacprzak
------------------------------
   Joanna Kapanowska
------------------------------
   Dominik Kubiak
------------------------------
   Julia Dec
------------------------------
   Milena Lewandowska
------------------------------
.


Kadra B:


   Maria Kotyza
------------------------------
   Karol Czarnowski
------------------------------
   Maciej Gorszko
------------------------------
   Rafał Grelewicz
------------------------------
   Maciej Świętoń
------------------------------
   Łukasz Ziomek
.


Kadra C:
 

   Michalina Dziemba
------------------------------
   Zuzanna Nowak
------------------------------
   Hanna Zabiegaj
.


Kadra D:

 
   Julia Królikowska
------------------------------
   Klemens Majka
------------------------------
   Ernest Jarzmik
------------------------------
   Radosław Palewicz
------------------------------
   Kinga Czarnowska
------------------------------
   Patrycja Dec
------------------------------
   Bartosz Dudek
------------------------------
   Jakub Gorszko
------------------------------
   Matylda Hrapkowicz
------------------------------
   Kacper Goryl
------------------------------
   Adrian Matusiak
------------------------------
   Barbara Świętoń
.


Pozostali


------------------------------------------------------------------------



Podział grup sportowych na kadry,

zgodnie z poniższym zestawieniem:


Team
 - grupa najlepszych zawodników
   (od młodzieżowca do młodzika
     liczących się w Polsce w danej
     kategorii wiekowej)

Kadra A
 - młodzieżowiec, junior, junior mł.
 - wyższy poziom młodzików

Kadra B
 - młodzik
 - wyższy poziom młodzików mł.

Kadra C
 - młodzik mł.
 
Kadra D
 - żak i dziecko





 
konto UKS KSBad:
 
34 2130 0004 2001 0566
1830 0001

---------------------------------
 
 
---------------------------------
 
DZIECINNY
 BADMINTON
treningi dla dzieci
 

KURS
nauki gry
w badmintona
dla amatorów
 

RODZINNY
BADMINTON
wspólne treningi
dla każdego
 
 
SZKOLENIE
INDYWIDUALNE
w "Fame Sport Club" 
 
 
---------------------------------
 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
 
---------------------------------
 

 
losowania i wyniki
turniejów
 
---------------------------------
 


 
---------------------------------
 

 
---------------------------------
 
BADMINTON
w najlepszym wydaniu:

Yonex All England 2013
finały: