SPONSORZY :
-----------------------
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"
 
 
----------------------
 
Karczma
"Pod Kogutkiem" 
(karczma, hotel,
dom weselny) 
 
 
----------------------
 
Fundacja
Narodowy Badminton 
 
 
----------------------
 

Gmina Miejska Kraków
wspiera finansowo
"Droga do Mistrzostwa"
"Sportowy sukces"  "Aktywny Kraków"
 
 
----------------------
 
Ministerstwo
Sportu i Turystyki
wspiera finansowo
"Klub"
 
 
----------------------

 
 
 
 
 

 

2018 r.
--------------------

 Turniej Grand Prix Polski Młodzików
                                                     Suchedniów , 03-04.11.2018 r.
    Bardzo dobry występ zanotowała nasza dwójka zawodników w tym turnieju,
 który odbył się na trzy tygodnie przed Mistrzostwami Polski.
 Złoty medal w grze podwójnej zdobył Bartosz Wata i 5 miejsce w grze
 pojedynczej.  Dominik Kwinta zdobył srebrny medal w grze pojedynczej.
 -----------------------------------------------------------------
 Turniej Wielicki Cup - Wieliczka , 09.09.2018 r.
    W zawodach wystąpiło 14 naszych zawodników.
 Zdobyliśmy łącznie 9 medali:
 złoto - Stanisława Gruszczyńska, srebro - Julia Dec oraz brąz:
 Joanna Kapanowska, Mateusz Kacprzak, Bartłomiej Mazgaj, Julia Królikowska,
 Patrycja Dec, Kinga Czarnowska, Jakub Gorszko.
 Gratulujemy wszystkim zawodnikom dobrego występu.  
 ------------------------------------------------------------------
 Ogólnopolski Turniej Juniorów i Młodzików 
                                                                 Suchedniów , 20.05.2018 r.
    W zawodach nasz klub reprezentowało 9 zawodników w kategorii młodzików
 i juniorów. Pod opieką trenera Kamila nasi zawodnicy zdobyli 3 medale:
 w młodzikach Dominik Kwinta zdobył złoty medal w grze pojedynczej i 
 Bartosz Wata srebrny w grze podwójnej oraz w kategorii juniorek srebrny 
 Stasia Gruszczyńska i Wiktoria Dudzic w grze podwójnej.
 --------------------------------------------------------
 Turniej Grand Prix Polski Młodzików
                                           Żyraków , 28-29.04.2018 r.
    W turnieju Grand Prix Polski Młodzików, gdzie uczestniczyła cała czołówka
 Polski tej kategorii wiekowej uczestniczyło dwóch naszych zawodników:
 Dominik Kwinta oraz Bartosz Wata.
 Zdobyliśmy 3 medale - Dominik złoto i brąz, Bartek srebro i 5 miejsce w grze 
 pojedynczej. Dla Bartka był to najlepszy turniej tej rangi zdobywając srebrny
 medal w grze podwójnej z Piotrkiem Tomaszewskim (-).
 Finał przegrali minimalnie 20:22, 20:22 z parą nr 1 czyli Dominikiem grającym
 z Piotrkiem Liszką (UKS Unia Bieruń).
 ---------------------------------------------------------------
 Turniej Grand Prix Juniorów i Młodzików
                                                              Kępno , 20-22.04.2018 r.
    W Kępnie został rozegrany turniej Grand Prix Juniorów i Młodzików.
 Z naszego klubu wystąpiło 4 najlepszych zawodników.
 W kategorii juniorek: Wiktoria Dudzic i Stanisława Gruszczyńska,
 w kategorii młodzików: Dominik Kwinta i Bartosz Wata.
    Największą niespodziankę sprawiła Stasia, która zdobyła brązowy medal
 w grze pojedynczej. W kategorii młodzików kolejne medale dołożył Dominik:
 srebro w grze pojedynczej i złoto w grze podwójnej oraz Bartek brąz w grze  
 podwójnej.
    Gratulujemy wszystkim zawodnikom dobrego występu.
 --------------------------------------------------------------------
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
                                                                     Żyraków , 07.04.2018 r.
    Bardzo dobry występ zanotowali nasi zawodnicy podczas
 Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Po siedmiu latach porażek wreszcie  
 Małopolska wygrała z Podkarpaciem wysokim wynikiem 39:16.
 Nasi zawodnicy zdobyli 14,5 pkt zajmując 1 miejsce w klasyfikacji klubowej
 (z klubem MKS Spartakus Niepołomice).
 Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom reprezentujących nasz klub.
 Punkty zdobyli:
 Dominik Kwinta (4,5 pkt), Bartosz Wata (3,5 pkt), Bartłomiej Mazgaj (2 pkt),
 Milena Lewandowska (1 pkt), Joanna Kapanowska (1 pkt),
 Mateusz Kacprzak (1 pkt), Maria Kotyza (0,5 pkt), Łukasz Grelewicz (0,5 pkt),
 Adam Jabłoński (0,5 pkt).
 -------------------------------------
 Mistrzostwa Małopolski - Niepołomice , 24-25.03.2018 r.
    W tym roku w Mistrzostwach Małopolski wystąpiło 22 naszych zawodników
 we wszystkich kategoriach wiekowych (oprócz juniorów mł.).
 Największą grupę stanowili młodzicy młodsi. Zdobyliśmy 12 medali w grach
 pojedynczych, dodatkowo w kategorii open, gdzie były rozgrywane gry
 podwójne i mieszane zdobyliśmy 3 medale.
 --------------------------------
 Turniej Wielicki Cup - Wieliczka , 18.03.2018 r.
    W zawodach uczestniczyło 9 naszych zawodników, przede wszystkim
 w kategoriach młodszych. Turniej zakończył się dla naszych zawodników
 dużym sukcesem, ponieważ zdobyliśmy 6 medali:
 2 złote - Julia Królikowska i Dominik Kwinta,
 1 srebrny - Julia Mazur
 3 brązowe - Matylda Hrapkowicz, Jakub Gorszko i Karol Czarnowski.
    Bardzo dobry występ zanotowała pozostała trójka zawodników:
 Hanna Zabiegaj, Zuzanna Nowak i Maciej Gorszko.
 ---------------------------------
 Ogólnopolski Turniej - Żyraków , 10-11.03.2018 r.
    W Żyrakowie odbył się turniej ogólnopolski w kategoriach młodzików i 
 młodzików młodszych. Nasza ekipa liczyła 12 zawodników i 2 trenerów.
    Najlepszy wynik osiągnął Bartosz Wata, który zdobył złoty medal
 w grze podwójnej w parze z Piotrem Tomaszewskim. W grze pojedynczej 
 przegrał w półfinale i zdobył brązowy medal.
 Do wyróżniających się zawodników należała również Milena Lewandowska.
 -----------------------------------------------------
 Indywidualne Mistrzostwa Europy - Rosja, 16-18.02.2018 r.
    Kolejne doświadczenie europejskie zdobył Dominik Kwinta podczas
 Indywidualnych Mistrzostw Europy U15 rozgrywanych w Kazaniu (Rosja).
 W grze pojedynczej po wygraniu w I rundzie z reprezentantem Szwecji, w II
 rundzie przegrał z reprezentantem Rosji 14:21, 19:21.
 W grze mieszanej nasza para spotkała się z parą francuską i przegrała
 w trzech setach 18:21, 21:16, 12:21.
                                             wyniki ...
 -------------------------------
 Wojewódzki Turniej - Pleśna , 03.02.2018 r.
    W zawodach wystąpiło 14 naszych zawodników w kategoriach młodszych.
 Zdobyliśmy 6 medali:
 2 złote - Matylda Hrapkowicz i Julia Królikowska,
 2 srebrne - Kinga Czarnowska i Milena Lewandowska,
 2 brązowe - Hanna Zabiegaj i Karol Czarnowski.
 Zaliczyliśmy również 5 ćwierćfinałów.
 Występ był bardzo udany - pokazujący, że mamy również dobrych zawodników
 w kategoriach młodszych.
.

************************************************

Sezon 2016/2017 r. + 2017 r.
----------------------------------------------------

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików i Juniorów Mł.
                                                              Lubin , 15-17.12.2017 r.
   Brązowy medal w grze podwójnej dla Dominika Kwinty oraz dwa ćwierćfinały
Dominika w grze pojedynczej oraz Karola Wróbla w grze podwójnej - to najlepsze wyniki uzyskane przez naszych zawodników podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików.
                                                                     wyniki ...
-----------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski-strefowy - Żyraków , 09.12.2017 r.
   W turnieju tym wystartowało 8 naszych młodszych zawodników.
Najlepszy wynik osiągnęła Joanna Kapanowska w kategorii młodziczek młodszych.
W grze pojedynczej dotarła do półfinału, zdobywając tym samym brązowy medal.
-----------------------------------------------------------------
Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików
                                                                      Białystok , 01-02.2017 r.
   Podczas finałów Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików nasi zawodnicy w składzie: Dominik Kwinta, Bartosz Wata, Karol Wróbel, Bartłomiej Mazgaj, Adam Jabłoński i Łukasz Grelewicz zdobyli srebrny medal.
   Nasz klub w grupie wygrał mecze z UKS Korona Pabianice 4:1, ABRM Warszawa 4:1 oraz KS Hubertus Zalesie 3:2. Zwłaszcza ostatni mecz okazał się bardzo wyrównany z wyjątkiem pojedynku Dominika, który wyraźnie potwierdził swoją przewagę. W meczu tym Bartek Wata oraz debel Bartka z Karolem Wróblem przesądził o naszej wygranej.
   W meczu finałowym o złoty medal przegraliśmy z zawodnikami SKB Suwałki 1:3, jedyny punkt dla nas zdobył Dominik Kwinta.
   Gratulacje dla całej drużyny!!!
                                                                      wyniki ...
----------------------------------------------------------------
Turniej Wojewódzki - Niepołomice , 12.11.2017 r.
   Bardzo dobry wynik osiągnęli nasi zawodnicy podczas tego turnieju.
Startowało 12 naszych zawodników i zdobyliśmy aż 6 medali.
   Kapitalnie zagrali nasi żacy z rocznika 2007, zdobywając wszystkie medale:
złoty - Maciek Gorszko, srebrny - Maciek Świętoń, brązowy - Rafał Grelewicz.
Dobrze spisał się też Łukasz Ziomek, który wygrał 2 mecze i dopiero wtedy został wyeliminowany przez swojego kolegę klubowego Maćka Świętonia w trzech setach.
   W naszym najsilniejszym roczniku młodzików (nie startowało od Nas trzech najsilniejszych zawodników) srebrny medal zdobył Bartek Mazgaj, a brązowy Łukasz Grelewicz. To właśnie Łukasz sprawił największą niespodziankę z naszej ekipy, eliminując w grupie zawodnika rozstawionego z Niepołomic.
   Szósty medal - złoty, dołożyła Stasia Gruszczyńska w kategorii juniorek mł.
----------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski Młodzików - Suchedniów , 28.10.2017 r.
   Bardzo dobry występ zanotowali nasi zawodnicy w turnieju ogólnopolskim młodzików rozegranym w Suchedniowie.
Bartek Wata zdobył złoty medal w grze pojedynczej, natomiast Bartek Mazgaj w parze z Piotrkiem Tomaszewskim (UKS Morawica) zdobyli srebrny medal, eliminując minimalnie po drodze naszą parę klubową Bartek Wata/Karol Wróbel.
----------------------------------------------------------------
23. TEM Youth International 2017 - Słowenia , 27-29.10.2017 r.
   Dominik Kwinta zaliczył kolejny turniej międzynarodowy, zajmując ostatecznie w grze pojedynczej i podwójnej - 9 miejsce.
W grze pojedynczej po pokonaniu w grupie Węgra, Słoweńca i Anglika, Dominik w walce o ćwierćfinał spotkał się z Hiszpanem (rozstawionym z nr 1) i po dobrej grze przegrał.
W grze podwójnej grając z Dawidem Perkowskim (UKS Hubal Białystok) w walce o ćwierćfinał przegrali minimalnie z parą ukraińską 2:3.
----------------------------------------------------------------
Turniej Grand Prix GOLD - Lubin , 14-15.10.2017 r.
   3 osoby reprezentowały nasz klub w turnieju, który zaliczany jest do najważniejszych po Mistrzostwach Polski. W gronie najsilniejszych zawodników w kategorii młodzików wystąpił Dominik Kwinta i Bartosz Wata, natomiast w kategorii juniorek Wiktoria Dudzic.
   Wiktoria zakwalifikowała się w grze pojedynczej do pierwszej 12, a w grze mieszanej do pierwszej 8. W fazie drugiej gry pojedynczej w walce o miejsca 9-12 ostatecznie zajęła 11 miejsce (wygrywając 1 mecz, pozostałe 2 przegrała w trzech setach). W grze mieszanej zajęła 7 miejsce.
   W kategorii młodzików Bartek wystąpił tylko w grze pojedynczej w drugiej 12.
Po wygraniu grupy walczył o miejsca 13-16. Zagrał bardzo dobre mecze z zawodnikami z Suwałk (jeden wygrał, drugi minimalnie przegrał) zajmując ostatecznie 15 miejsce.
   Nasz najlepszy zawodnik Dominik w grze pojedynczej zdobył brązowy medal (wygrał przede wszystkim w fazie finałowej o rok ze starszym Szymonem Ślepeckim), a w grze podwójnej z Piotrkiem Liszką  (UKS Unia Bieruń) zajęli 5 miejsce. Cała nasza trójka może uznać turniej za bardzo udany.
                                                                                        wyniki ...
---------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski-strefowy - Szczucin , 07.10.2017 r.
   4 miejsca medalowe zajęli nasi zawodnicy podczas tego turnieju.
W kategorii młodzików srebrny medal zdobyła para klubowa Karol Wróbel / Bartek Mazgaj w grze podwójnej oraz Nadia Morawska w parze z zawodniczką Joanną Szerszeń (UKS Orbitek Straszęcin).
Dodatkowo brązowy medal zdobył Karol Wróbel w grze pojedynczej. 
---------------------------------------------------------------
Turniej Slovak Youth International - Słowacja, 29.09-01.10.2017
   Pierwszy sukces międzynarodowy Dominika Kwinty.
Podczas turnieju międzynarodowego Slovak Youth International w kategorii U15
nasz zawodnik zdobył dwa medale.
Złoty medal zdobył w grze mieszanej grając z Joanną Podedworny zawodniczką
UKS Unia Bieruń. W czasie tego turnieju para ta udowodniła, że może walczyć w przyszłości z najlepszymi (był to ich dopiero drugi wspólny występ) zwłaszcza, 
że grali również z zawodnikami o 1-2 lata starszymi od siebie.
   Drugi bardzo cenny brązowy medal zdobył w grze pojedynczej.
Również w grze podwójnej była szansa na trzeci medal, ale niestety w ćwierćfinale
para polska przegrała minimalnie, zajmując ostatecznie 5-8 miejsce.
   Teraz po bardzo ostrym okresie lipiec-wrzesień nastąpi spokojniejszy okres
poświęcony przede wszystkim treningowi w SMS-ie Gortata i w swoim klubie.
                                                                                       wyniki ...
-----------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski - Imielin , 21-23.09.2017 r.
   Trzech naszych najlepszych młodzików wzięło udział w turnieju ogólnopolskim
w Imielinie. Dominik Kwinta zajął 1 miejsce w grze pojedynczej i 3 miejsce w grze
podwójnej z nowym partnerem deblowym Piotrkiem Liszką (UKS Unia Bieruń).
Bardzo dobrze zagrał również Karol Wróbel i Bartek Wata, biorąc pod uwagę,
że turniej był dobrze obsadzony.
-----------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski-strefowy - Straszęcin , 16.09.2017 r.
   W turnieju wzięła udział trójka naszych zawodników.
Po dwa zwycięstwa w grupach odniósł Maciej Gorszko i Rafał Grelewicz,
ale zabrakło im tego trzeciego zwycięstwa aby walczyć o medale.
Jedno zwycięstwo odniósł Maciej Świętoń. Wyniki te dają nadzieję na kolejne dobre
występy naszych zawodników.
-----------------------------------------------------------------
Turniej Swedish Youth Games - Szwecja , 15-17.09.2017 r.
   Kolejne doświadczenie na turnieju zagranicznym zdobył nasz Dominik Kwinta 
występując przeciwko zawodnikom skandynawskim, w szczególności grając
przeciwko starszym o rok Duńczykom.
Najlepszy rezultat osiągnął w grze mieszanej z Joanną Podedworny (UKS Unia
Bieruń) dochodząc do III rundy. Tam jednak musieli uznać wyższość pary
duńskiej rozstawionej z nr 3/4.
                                                                                                         wyniki ...
----------------------------------------------------------------
Turniej Yonex Langenfeld Cup - Niemcy , 01-03.09.2017 r.
   Po bardzo ciężkim okresie przygotowawczym do sezonu (zaliczył 5 obozów),
Dominik zadebiutował w pierwszym turnieju międzynarodowym w Niemczech.
Najlepszy występ zanotował w grze podwójnej (wygrywając z para francuską i
niemiecką) docierając do ćwierćfinału, jednak w walce o medal z Maksem
Danielakiem musieli uznać wyższość kolejnych Francuzów.
   W grze pojedynczej i mieszanej Dominik zanotował po 1 zwycięstwie.
Za dwa tygodnie Dominika czeka kolejny bardzo mocny turniej w Szwecji.
                                                                                                          wyniki ...
-------------------------------------------------------------------   
Turniej Ogólnopolski - Suchedniów , 03.06.2017 r.
   W ostatnim turnieju ogólnopolskim w tym sezonie wzięło udział 4 naszych zawodników. W kategorii młodzików mł. w grze pojedynczej Dominik Kwinta, nasz dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Polski w finale bardzo gładko wygrał z brązowym medalistą mistrzostw i byłym partnerem deblowym Maksem Danielakiem.
W grze podwójnej grając z naszym Bartkiem Mazgaj dotarli do finału i wygrali ze srebrnymi medalistami Mistrzostw Polski parą Jan Franczak/Piotr Tomaszewski 2:0 w setach, udawadniając że w takim zestawieniu również mogliby walczyć o złoto na Mistrzostwach Polski.
   W kategorii żaków w turnieju wziął udział Rafał Grelewicz i Maciek Gorszko.
Dla nich jest to dopiero początek drogi badmintonowej.
--------------------------------------------------------------------   
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
                                                                      Babimost , 26-28.05.2017 r.
   Dobry wynik osiągnęła nasza jedyna zawodniczka z klubu Wiktoria Dudzic podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Awans uzyskała w grze pojedynczej i mieszanej.
W grze pojedynczej w I rundzie wygrała z Moniką Piotrkowską (UKS Kiko Zamość) wynikiem 21:18, 21:14. W II rundzie spotkała się z późniejszą złotą medalistką Magdaleną Kulską i przegrała 12:21, 10:21.
W grze mieszanej wspólnie z Karolem Gałan (MKS Spartakus Niepołomice) dotarli do ćwierćfinału, ale tam spotkali się również z późniejszymi złotymi medalistami Łukaszem Cimosz / Karoliną Szubert i przegrali 5:21, 6:21.
Ostatecznie Wiktoria zajęła 5 miejsce w grze mieszanej i 9 miejsce w grze pojedynczej.
                                                                             wyniki ...
------------------------------------------------------------------
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych 
                                                      Białystok , 19-21.05.2017 r.
   Podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików Mł. rozgrywanych w Białymstoku olbrzymi sukces zanotowali zawodnicy UKS KSBad Kraków.
Dominik Kwinta po znakomitym sezonie (na 12 możliwych medali w najważniejszych turniejach Grand Prix i Gold, zdobył 11 złotych i 1 brązowy), zakończył sezon zdobyciem 2 złotych medali w Mistrzostwach Polski w grze pojedynczej i podwójnej.
Szczególnie w grze pojedynczej wykazał cały swój zasób umiejętności wygrywając wszystkie gry wyraźnie i w pięknym stylu.
W grze podwójnej partnerem Dominika był Maks Danielak (KKS Ruch Piotrków Trybunalski).
   Wyśmienity występ zanotował Bartosz Wata, który o mało co, mógł być sprawcą sensacji przegrywając dopiero w ćwierćfinale pojedynek o medal z rozstawionym Maksem Danielak 1:2 (w decydującym trzecim secie 19:21).
Dzięki temu zajął 5 miejsce. W grze podwójnej z Bartkiem Mazgaj po bardzo dobrej grze awansowali do ćwierćfinału, przegrywając walkę o medal ze srebrnymi medalistami, zajmując ostatecznie 5 miejsce.
   Gratulujemy całej naszej trójce zawodników pięknej gry i walki w każdym meczu tak jak przystało na prawdziwego sportowca.                      wyniki ...
------------------------------------------------------------------
Turniej Grand Prix GOLD - Zielonka , 05-07.05.2017 r.
   Ostatni turniej na dwa tygodnie przed Mistrzostwami Polski Młodzików Młodszych, zaliczany do najważniejszych turniejów w sezonie zakończył się podwójnym zwycięstwem naszego zawodnika Dominiki Kwinty. Tylko w ostatnim pojedynku w grze pojedynczej z Maksem Danielakiem (KKS Ruch Piotrków Trybunalski) doszło do trzysetowej walki zakończonej zwycięstwem Dominika. We wszystkich wcześniejszych pojedynkach było widać wyraźną przewagę Dominika.
W grze podwójnej w parze ze swoim partnerem deblowym Maksem Danielakiem wygrał wszystkie pojedynki i zdobył złoty medal, choć gra tej pary nie była imponująca i debel ten gra gorzej obecnie niż na początku sezonu kiedy zaczęli ze sobą grać.
   Bardzo dobry występ zanotował w grupie B (zawodnicy sklasyfikowani w rankingu na miejscach 13-24) nasz drugi zawodnik Bartosz Wata, który po wygraniu z dużą przewagą 5 pojedynków zajął 1 miejsce w grupie B, potwierdzając że powinien na Mistrzostwach Polski walczyć o wysokie pozycje.               wyniki ...
------------------------------------------------------------------
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
                                                         Szczucin , 29.04.2017 r.
   UKS KSBad Kraków reprezentowało 9 zawodników i zawodniczek w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które zostały rozegrane w Szczucinie.
Zdobyliśmy 6 pkt. i 3 miejsce w klasyfikacji klubowej co jest dużym naszym sukcesem, biorąc pod uwagę, że 8 naszych zawodników to zawodnicy o 2-3 lata młodsi od najstarszych uczestników.
Punty dla Nas zdobyli: Karol Wróbel, Dominik Kwinta, Bartosz Wata, Bartek Mazgaj, Adam Jabłoński, Łukasz Grelewicz i jedyna dziewczyna Nadia Morawska.
------------------------------------------------------------------
Turniej Grand Prix - Katowice , 07-09.04.2017 r.
   Znakomity występ zanotowali nasi zawodnicy podczas turnieju Grand Prix.
Oprócz całej czołówki Polski w kategorii młodzików mł. wystąpiła również ekipa czeska z mistrzem Czech w tej kategorii.
Po raz kolejny 2 złote medale zdobył Dominik Kwinta, który w finale gry pojedynczej pokonał po pięknym pojedynku mistrza Czech Mateja Rzeplińskiego.
W grze podwójnej wraz ze swoim partnerem Maksem Danielakiem (KKS Ruch Piotrków Trybunalski) zdobył również złoty medal.
Wyśmienity występ zanotował Bartek Wata, który po wyeliminowaniu po kolei trzech rozstawionych zawodników znalazł się w ćwierćfinale. W walce o medal przegrał 1:2 w setach z Piotrkiem Liszką (rozstawionym z nr 3/4).
Bartek Mazgaj również zasługuje na pochwały, ponieważ rozegrał bardzo dobre gry w grupach.
Nasza jedyna na zawodach juniorka mł. Wiktoria Dudzic nieźle grała w grze mieszanej, ale niestety końcówki gier należały do przeciwników.
-------------------------------------------------------------------
Mistrzostwa Małopolski - Niepołomice , 25-26.03.2017 r.
   W Mistrzostwach Małopolski, które rozgrywane były przez dwa dni w Niepołomicach wystąpiło 15 naszych zawodników. Rywalizacja odbywała się tylko w grach pojedynczych, jedynie w kategorii open można było wystartować w grach podwójnych i mieszanych.
Zdobyliśmy w sumie 7 medali (2 złote, 1 srebrny, 3 brązowe i 1 złoty w grze mieszanej kat. open).
------------------------------------------------------------------
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych
                                                                  Głubczyce , 22-23.03.2017 r.
   Po zdobyciu Mistrzostwa Krakowa, a następnie Mistrzostwa Małopolski nasi zawodnicy Dominik Kwinta i Bartek Mazgaj reprezentujący Szkołę Podstawową 
nr 45 w Krakowie zdobyli brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych.
------------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski - Żyraków , 11.03.2017 r.
   Czterech naszych zawodników wzięło udział w tym turnieju.
W kategorii młodzików Dominik Kwinta (wystąpił w kategorii wyższej) zdobył złoto
w grze pojedynczej. Rozegrał bardzo dobry zwycięski mecz z Karolem Dulakiem, który był rozstawiony z nr 1. Brązowy medal w tej grze zdobył Karol Wróbel.
W grze podwójnej Dominik z Karolem zdobyli srebrny medal.
   W kategorii młodzików młodszych Bartek Wata zdobył brązowy medal w grze
pojedynczej oraz wspólnie z Bartkiem Mazgajem brązowy medal w grze podwójnej.
-----------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski - Suchedniów , 05.03.2017 r.
   Występ w kategorii młodzików młodszych zanotowała trójka naszych zawodników: Nadia Morawska, Bartek Mazgaj oraz Bartek Wata.
W grach pojedynczych w swoich grupach wygrali po jednym meczu, drugi przegrywając. Najlepszy wynik uzyskała para Bartek Wata i Bartek Mazgaj w grze podwójnej zdobywając srebrny medal.
-----------------------------------------------------------------
Turniej Wojewódzki - Pleśna , 25.02.2017 r.
   W turnieju organizowanym przez UKS Gryf Pleśna wzięli udział nasi zawodnicy 
(oprócz zawodników z Teamu). 
W kategorii żaków brązowy medal zdobył Rafał Grelewicz, natomiast w kategorii młodzików młodszych brązowe medale zdobyli Adam Jabłoński i Bartek Mazgaj.
-----------------------------------------------------------------
Turniej Grand Prix - Głubczyce , 27-29.01.2017 r.
   W turnieju Grand Prix wzięła udział trójka naszych najlepszych zawodników: 
Dominik Kwinta w kat. młodzików mł., Wiktoria Dudzic i Stanisława Gruszczyńska 
w kat. juniorów mł. 
   Po raz kolejny dwa złote medale zdobył Dominik Kwinta w grze pojedynczej
oraz w grze podwójnej w parze z Maksem Danielakiem (KKS Ruch Piotrków Trybunalski).
   Stasia najlepiej wypadła w grze mieszanej z Jakubem Nawrockim (MKS
Spartakus Niepołomice) zajmując 5 miejsce.
Wiktoria miała gorsze losowanie i turniej dla niej nie był udany. Dodatkowo
kontuzja partnera w grze mieszanej uniemożliwiła jej granie.          wyniki ...
-----------------------------------------------------------------
Turniej Grand Prix GOLD - Przemyśl , 06-08.01.2017 r.
   W turnieju Grand Prix GOLD mogą wystąpić tylko najlepsi zawodnicy w danej kategorii wiekowej. Nasz klub był reprezentowany przez Dominika Kwintę w kategorii młodzików młodszych oraz Stanisławę Gruszczyńską i Wiktorię Dudzic w kategorii juniorów młodszych.
   Podwójnym złotym medalistą został Dominik Kwinta w grze pojedynczej oraz w grze podwójnej grając z Maksem Danielakiem z KKS Ruch Piotrków Trybunalski.
Dominik podczas tego turnieju wyśmienitą grą i wynikami potwierdził, że obecnie jest najlepszym zawodnikiem w kategorii młodzików młodszych.
   Wiktoria i Stasia w grze podwójnej zajęły 7 miejsce, natomiast w grach mieszanych Stasia z Jakubem Nawrockim 7 miejsce, Wiktoria z Karolem Gałanem uplasowały się na 8 miejscu.                    wyniki ...
-----------------------------------------------------------------
Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych
                                                                     Białystok , 16-18.12.2016 r.
   Niestety, po raz kolejny nasza drużyna wraca z Drużynowych Mistrzostw Polski 
Młodzików Mł. z 4 miejscem. Pierwszy mecz w grupie z UKS Unia Bieruń zdecydował później o zajęciu 2 miejsca w grupie. Dwie gry podwójne tego meczu, które powinny być wygrane przez nas były najgorszymi grami w tym turnieju naszych zawodników, doprowadzając do przegranej w tym meczu 2:3.
Kolejny mecz z SKB Suwałki został wygrany przez naszą drużynę 3:2.
W ostatnim meczu z najgroźniejszym rywalem tej grupy BENINCĄ UKS Feniks K-K 
nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i wygrali 3:2.
Mając tą samą ilość punktów co pozostałe dwie drużyny przegraliśmy różnicą zwycięstw poszczególnych gier z BENINCĄ i zajęliśmy 2 miejsce w grupie.
   W walce o brazowy medal z bardzo silnym UKS Hubal Białystok 2 
przegraliśmy 2:3, zajmując ostatecznie 4 miejsce w mistrzostwach.
Do najlepszych zawodników naszej drużyny należał Dominik Kwinta (nie licząc
gry podwójnej z Unią Bieruń) ale również Bartosz Wata i szczególnie w jednym 
meczu Bartek Mazgaj.              wyniki ...  
------------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski - Suchedniów , 11.12.2016 r.
   Dobry występ zanotowała nasza 6-osobowa ekipa klubowa uczestnicząca w turnieju ogólnopolskim. Podwójne zwycięstwo zanotował Dominik Kwinta w grze pojedynczej oraz podwójnej ze swoim partnerem Maksem Danielakiem.
Pierwsze miejsce w grze podwójnej zanotowały nasze zawodniczki - Wiktoria Dudzic i Stanisława Gruszczyńska. W grze mieszanej Wiktoria z Karolem Gałanem zajęła 2 miejsce, Stasia z Kubą Nawrockim 3 miejsce.
-------------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski - Bieruń , 26.11.2016 r.
   Bardzo dobry występ zanotowała czwórka naszych zawodników podczas turnieju
ogólnopolskiego w Bieruniu.
Dominik Kwinta występujac w kategorii wyższej czyli młodzika zdobył srebrny medal w grze pojedynczej oraz srebrny w grze podwójnej w parze z Karolem Wróblem.
W kategorii młodzików młodszych Bartosz Wata zdobył brązowy medal w grze pojedynczej oraz brąz w grze podwójnej grając w parze z Bartkiem Mazgajem.
-------------------------------------------------------------------
Turniej Wojewódzki - Niepołomice , 13.11.2016 r.
   13 zawodników z naszego klubu wzięło udział w turnieju wojewódzkim rozgrywanym w Niepołomicach.
Zdobyliśmy 4 miejsca medalowe.
Miejsca zawodników naszego klubu:

   kategoria open (dziewczęta) 
      1 miejsce - Stanisława Gruszczyńska
   kategoria open (chłopcy) 
      11-15 miejsce - Mateusz Kwinta
   kategoria młodzików (chłopcy)

      9-12 miejsce - Karol Wróbel
   kategoria młodzików młodszych (chłopcy)
      1 miejsce - Dominik Kwinta
      3 miejsce - Bartłomiej Mazgaj
     9-16 miejsce - Łukasz Grelewicz
     9-16 miejsce - Jakub Kurczyna
    17-24 miejsce - Adam Jabłoński
   kategoria młodzików młodszych (dziewczęta)
      7-12 miejsce - Nadia Morawska
      13-18 miejsce - Joanna Kapanowska
   kategoria żaków (chłopcy)
      2 miejsce - Maciej Gorszko
      5 miejsce - Rafał Grelewicz
    6-10 miejsce - Karol Czarnowski
---------------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski - Suchedniów , 22.10.2016 r.
   5 medali zdobyli nasi zawodnicy w turnieju ogólnopolskim w Suchedniowie.
Najwięcej, aż 3 zdobyła w kategorii juniorów młodszych Wiktoria Dudzic występująca we wszystkich grach.
Złoto wspólnie z partnerką klubową Stasią Gruszczyńską zdobyły w grze podwójnej. 
W grze mieszanej grając wspólnie z zawodnikiem z Suchedniowa zdobyła srebro, natomiast w grze pojedynczej uplasowała się na 3 miejscu zdobywając tym samym brąz.
W kategorii młodzików młodszych złoty medal dorzucił Dominik Kwinta w grze pojedynczej. Dobry występ zanotował Bartek Mazgaj mimo, że nie zdobył żadnego medalu.
----------------------------------------------------------------------
Turniej Grand Prix Juniorów Mł. i Młodzików Mł. 
                                                          Zielonka , 14-16.10.2016 r.
   Po raz kolejny 2 medale z turnieju Grand Prix Młodzików Mł. przywiózł Dominik Kwinta. W grze pojedynczej zdobył brązowy medal, natomiast w grze podwójnej złoty.
Niestety i tym razem w kategorii juniorek młodszych nie udało się naszym zawodniczkom Wiktorii Dudzic i Stasii Gruszczyńskiej wygrać grupę i awansować do strefy pucharowej. Najbliżej tego była Stasia w grze mieszanej.
---------------------------------------------------------------------
Turniej Ogólnopolski - Żyraków, 8.10.2016 r.
   9 zawodników liczyła nasza ekipa klubowa, która wystartowała w tym turnieju.
Zdobyliśmy kilka miejsc medalowych.
Dominik Kwinta w kategorii młodzików młodszych zdobył trzy medale: złoto w grze pojedynczej, złoto w grze podwójnej wspólnie z Bartkiem Mazgaj i brąz w grze mieszanej grając razem z Nadią Morawską.
Do tego brazowy medal dorzuciła para deblowa Łukasz Grelewicz / Adam Jabłoński.
W turnieju od Nas wystartował jeszcze w kategorii młodzików Karol Wróbel oraz w kategorii młodzików mł. nasze młode zawodniczki: Asia Kapanowska, Marysia Kotyza i Milena Lewandowska, był to ich pierwszy turniej ogólnopolski.
--------------------------------------------------------------------
Turniej Wojewódzki - Szczucin , 24.09.2016 r.
   W turnieju wzięło udział 11 zawodników naszego klubu.
Zdobyliśmy 2 miejsca medalowe (1 złoty i 1 brązowy).
Miejsca zawodników naszego klubu:

   kategoria juniorów mł. (dziewczęta) 
      1 miejsce - Stanisława Gruszczyńska
   kategoria młodzików (chłopcy)

      6 miejsce - Karol Wróbel
   kategoria młodzików młodszych (chłopcy)
      3 miejsce - Bartłomiej Mazgaj
     10 miejsce - Łukasz Grelewicz
   kategoria młodzików młodszych (dziewczęta)
      6 miejsce - Nadia Morawska
      8 miejsce - Maria Kotyza
     12 miejsce - Joanna Kapanowska
     18 miejsce - Kinga Rogala
   kategoria żaków (chłopcy)
      4 miejsce - Maciej Gorszko
      6 miejsce - Rafał Grelewicz
   kategoria żaków (dziewczęta)
      4 miejsce - Milena Lewandowska
-------------------------------------------------------------------
Turniej VARCOLOR Polish Youth International 2016 
                                                                    Imielin , 23-24.09.2016 r.
   Kolejny sukces zanotował Dominik Kwinta, zajmując 1 miejsce w grze pojedynczej w turnieju międzynarodowym VARCOLOR Polish Youth International rozgrywanym w Imielinie.
-------------------------------------------------------------------
Turniej Grand Prix - Suchedniów , 16-18.09.2016 r.
   Ten turniej miał dać nam odpowiedź na pytanie, gdzie jest obecnie Dominik 
Kwinta w kategorii młodzików młodszych.
W turnieju wzięła udział cała czołówka Polski w tej kategorii.
Styl gry i wysokie wygrane mecze w grze pojedynczej pokazały, że obecnie Dominik stał się nr 1 w tej kategorii wiekowej.
Także w grze podwójnej razem ze swoim nowym partnerem deblowym Maksem 
Danielakiem (KKS Ruch Piotrków Trybunalski) zaliczył wszystkie zwycięstwa 
i tym samym zdobył 2 złote medale. 
   Zdecydowanie gorzej w turnieju wypadły nasze zawodniczki w kategorii 
juniorów młodszych. Wiktoria Dudzic i Stasia Gruszczyńska nie zdołały wyjść 
z grup do fazy pucharowej i zakończyły turniej na tym poziomie.
                                                                                          wyniki ...  
 

 
 
konto UKS KSBad:
 
34 2130 0004 2001 0566
1830 0001

---------------------------------
 
 
---------------------------------
 
DZIECINNY
 BADMINTON
treningi dla dzieci
 

KURS
nauki gry
w badmintona
dla amatorów
 

RODZINNY
BADMINTON
wspólne treningi
dla każdego
 
 
SZKOLENIE
INDYWIDUALNE
w "Fame Sport Club" 
 
 
---------------------------------
 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
 
---------------------------------
 

 
losowania i wyniki
turniejów
 
---------------------------------
 


 
---------------------------------
 

 
---------------------------------
 
BADMINTON
w najlepszym wydaniu:

Yonex All England 2013
finały: