Oferta
dla 
sponsorów

 
-----------------------
 

 
 
SPONSORZY :
-----------------
 
 
-------------------------
 
Gmina Miejska Kraków
 

 
-------------------------
 
Ministerstwo Sportu
 
 
-------------------------
 
Polski Związek
Badmintona
 
 
-------------------------
 
Fundacja Narodowy
Badminton
 
 
-------------------------
 
SP 126
w Krakowie
 
 
-------------------------
 
SP MG13
w Krakowie
 
 
-------------------------
 
Karczma
"Pod Kogutkiem"
(karczma, hotel,
dom weselny)
 
 
 

logo UKS KSBad



 
   konto UKS KSBad:
 
 34 2130 0004 2001 0566 1830 0001
 
 ----------------------------------------
 
   kontakt:
 
 e-mail -  ksbad@ksbad.pl

 tel. 694 432 198
                             facebook - 

 
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Marcina Gortata w Krakowie - MG13
 
we współpracy z UKS KSBad Kraków
 
prowadzi ciągły nabór uczniów
 
do liceum i szkoły podstawowej
 
o specjalności badminton.
 

Sezon 2020/2021 r.
----------------------------------------

 Krajowy Turniej - Szczucin, 21.11.2020 r.
    4 medale zdobyli nasi zawodnicy w Krajowym Turnieju rozgrywanym w Szczucinie.
 Srebrny zdobyła Julia Królikowska w grze podwójnej U13.
 Brązowe: Mateusz Kacprzak w grze podwójnej U17, Julia Dec w grze podwójnej U15
 oraz Patrycja Dec w grze pojedynczej U11.
 -------------------------------------------------------------------------------
 Puchar Polski U17 w grach pojedynczych
                                                         Józefosław, 03-06.11.2020 r.
    Dominik Kwinta zdobył Puchar Polski U17 w grach pojedynczych.
 Wygrał wszystkie gry, udowadniając po raz kolejny, że jest numerem 1 w tej kategorii
 wiekowej.
.


************************************************

Sezon 2019/2020 r.
----------------------------------------

 Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych
                                                                      Głubczyce, 01-04.10.2020 r.
    Czterech zawodników reprezentowało klub UKS KSBad Kraków w Indywidualnych
 Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych:
 Maciej Gorszko, Maciej Świętoń, Łukasz Ziomek oraz Rafał Grelewicz.
     Najlepszy wynik uzyskała para Maciej Gorszko / Maciej Świętoń w grze podwójnej,
 zajmując ostatecznie po czterech zwycięstwach i jednej porażce 9-16 miejsce.
 Gratulujemy!
 --------------------------------------------------------------
 Wrzesień 2020 r. - dokończenie sezonu.
    We wrześniu duże sukcesy odnieśli dwaj nasi najlepsi zawodnicy.
 Podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Elity bardzo dobry występ zanotował
 w grze pojedynczej Bartosz Wata, który awansował z kwalifikacji do turnieju
 głównego i przegrał minimalnie w walce o pierwszą 16.
 Był to debiut młodego zawodnika w Mistrzostwach Elity.
    W ostatni weekend podczas Olimpiady czyli Indywidualnych Mistrzostwach Polski
 Juniorów Młodszych duży sukces odniósł Dominik Kwinta zdobywając złoty medal
 w grze pojedynczej.
 Od roku Dominik trenuje na co dzień w Centralnym Ośrodku Badmintona w Warszawie.
 Decyzja rozpoczęcia treningów w ośrodka przez zawodnika okazała się bardzo trafną
 decyzją.
    Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych w naszych barwach klubowych
 UKS KSBad Kraków.
 -------------------------------------------------------------------------
 Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików 
                                                        Bieruń, 03-06.09.2020 r.
    Mateusz Kacprzak zajął 9-16 miejsce w grze pojedynczej oraz w grze podwójnej
 z Kamilem Malakiem (---) w Mistrzostwach Polski Młodzików.
 Cieszy szczególnie gra w grze podwójnej, przy większej konsekwencji mogła ta para
 dojść do półfinału i zdobyć medal.
 Pocieszeniem jest to, że zagrali dobre mecze i w przyszłości mogą być dobrym deblem.
 --------------------------------------------------------------------
 Krajowy Turniej Elity - Józefosław, 29.08.2020 r.
    Bardzo dobry wynik osiągnął Dominik Kwinta w Krajowym Turnieju Elity.
 Był to debiut ogólnopolski Dominika w turnieju Elity.
 W grze pojedynczej dotarł do finału, w którym wygrał ze swoim partnerem
 deblowym na tym turnieju Mikołajem Szymanowskim (BENINCA UKS Feniks K-K)
 21:18, 21:18.
 W grze podwójnej zdobyli brązowy medal.
 -------------------------------------------------------------------------
 Grand Prix Juniorów Mł. - Żyraków, 24-26.01.2020 r.
    Świetny występ zanotowali zawodnicy UKS KSBad Kraków podczas turnieju
 Grand Prix w Żyrakowie.
 Dominik Kwinta wygrał w pięknym stylu i z wyraźną przewagą grę pojedynczą,
 nie tracąc seta w turnieju. W grze podwójnej zanotował ćwierćfinał z Piotrkiem
 Liszką (UKS Unia Bieruń).
 Bartek Wata doszedł do ćwierćfinałów i oba minimalnie przegrał.
 W grze pojedynczej z późniejszym finalistą Adrianem Krawczykiem w trzech
 setach 21:18, 10:21, 18:21 oraz w grze podwójnej ze swoim partnerem
 deblowym Piotrkiem Tomaszewskim (UKS Wschodnia 12 Kielce) przegrali po
 bardzo ładnej grze 22:24, 23:25 z parą Dawid Perkowski / Szymon Ślepecki
 z późniejszymi zwycięzcami w tej grze.
 Wielkie gratulacje!
 --------------------------------------------------------------------------------
 Klubowe Mistrzostwa Polski - Białystok, 13-15.12.2019 r.
    Obrona Wicemistrzostwa Polski sprzed 2 lat nie powiodła się
 naszej drużynie, przegraliśmy w grupie mecze z ABRM Warszawa 2:3 oraz
 z UKS Unia Bieruń 2:3.
 Na słowa uznania zasługują nasi najlepsi zawodnicy: Dominik Kwinta i 
 Bartosz Wata, którzy wygrali wszystkie swoje gry w grach pojedynczych w
 pięknym stylu ale niestety minimalnie przegrali w grach podwójnych po bardzo
 dobrej grze. Pozostali nasi zawodnicy byli za słabi aby wygrać jedną grę.
    Ostatecznie zajęliśmy 5-6 miejsce w kategorii juniorów młodszych.
 -------------------------------------------------------
 Grand Prix Polski i Krajowy Turniej
                                     Józefosław i Wieliczka, 30.11-01.12.2019 r.
    Bardzo dobry wynik osiągnęli nasi zawodnicy podczas Grand Prix Polski U17 
 (turnieju rangą najwyższego po Mistrzostwach Polski).
 W grze pojedynczej Dominik Kwinta zdobył 3 miejsce, natomiast 
 Bartosz Wata 5 miejsce. W grze podwójnej Bartek wspólnie z Piotrkiem
 Tomaszewskim w walce o 3 miejsce wygrał z Dominikiem, którego partnerem
 był Piotr Liszka.
    Dobry wynik uzyskali też nasi zawodnicy na turnieju w Wieliczce.
 Najlepiej zagrał Maciek Gorszko w U13 zajmując 3 miejsce w grze pojedynczej
 oraz 1 miejsce wspólnie z Maćkiem Świętoń w grze podwójnej. 
 -----------------------------------------------------------------------------
 Grand Prix Juniorów Mł. - Krapkowice, 08-10.11.2019 r.
    W dniach 8-10 listopad trzech zawodników naszego klubu: Bartosz Wata,
 Mateusz Kacprzak oraz Adam Jabłoński wzięło udział w tym turnieju.
    Świetny wynik uzyskał Bartek Wata, który zdobył 2 medale.
 Srebrny medal zdobył w grze podwójnej z Piotrkiem Tomaszewskim
 (UKS Wschodnia 12 Kielce) oraz brązowy w grze pojedynczej.
 Bardzo dobre gry rozegrał w ćwierćfinałach oraz półfinałach tego turnieju.
    Jedną grę wygrał Mateusz Kacprzak, zdobywając punkty do listy
 klasyfikacyjnej w tej kategorii.
 --------------------------------------------------------------
 Podkarpacki Cup - Żyraków, 12-13.10.2019 r.
    W Żyrakowie został rozegrany kolejny turniej krajowy w ramach
 Podkarpackiego Cup. Trójka naszych zawodniczek zdobyła brązowe medale:
 Joanna Kapanowska w grze pojedynczej oraz Julia Dec i Milena Lewandowska
 w grze podwójnej.
 -------------------------------------------------------------------------
 Grand Prix Juniorów Mł. - Zielonka, 27-29.09.2019 r.
    Świetny wynik zanotowali nasi zawodnicy w turnieju Grand Prix.
 Mimo braku rozstawienia (kłopoty z listą klasyfikacyjną), Dominik Kwinta
 zdobył dwa złote medale w grze pojedynczej i podwójnej oraz Bartosz Wata
 brązowy medal w grze podwójnej.
    Wyjątkowego pecha miał w grze pojedynczej Bartek, gdzie w II rundzie 
 przegrał minimalnie w trzech setach na przewagi z Piotrkiem Tomaszewskim,
 który doszedł do finału i tam dopiero przegrał z naszym Dominikiem.
    Gratulujemy!!!
 ---------------------------------------------------------
 Podkarpacki Cup - Żyraków, 07.09.2019 r.
    W Żyrakowie i Straszęcinie nasi zawodnicy rozpoczęli sezon.
 Najlepszy wynik uzyskał mikst Mateusz Kacprzak / Joanna Kapanowska,
 którzy zdobyli 3 miejsce w kategorii młodzików w tej grze.
    Biorąc pod uwagę, że zawodnicy byli po przerwie wakacyjnej (nasz obóz
 odbył się w lipcu), był to dla nich pierwszy turniej w sezonie, który ma ich  
 zmotywować do pracy podczas treningów.
.


************************************************

2018 r. + I półrocze 2019 r.
----------------------------------------

 Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików
                                                       Mysłowice, 06-09.06.2019 r.
    Mistrzostwa Polski zakończyły się dużym sukcesem naszych zawodników.
 4 medale to zasługa Dominika Kwinty (złoty w grze podwójnej i srebrny
 w grze pojedynczej) oraz Bartosza Waty (2 brązowe w grze pojedynczej i
 podwójnej).
    Na bardzo wysokim poziomie stał 3-setowy finał w grze pojedynczej,
 gdzie Dominik po dwóch latach dominacji w tym roczniku musiał uznać dzisiaj 
 wyższość Dawida Perkowskiego (UKS Hubal Białystok).
 Dużym sukcesem było zdobycie przez Bartka pierwszego medalu Mistrzostw
 Polski w grze pojedynczej.
    W mistrzostwach zadebiutował również Mateusz Kacprzak, który 
 w eliminacjach odniósł dwa zwycięstwa i zagrał w turnieju głównym.
    Gratulujemy zawodnikom zdobycia medali.
 ------------------------------------------------------
 Polish U17 - Głubczyce, 24-26.05.2019 r. 
    Dominik Kwinta wziął udział w turnieju międzynarodowym Polish U17
 w Głubczycach. Nasz zawodnik zanotował bardzo dobry występ zdobywając 
 srebrny medal w grze podwójnej oraz 5-8 miejsce w grze pojedynczej.
 Mecz o złoto oraz ćwierćfinał gry pojedynczej był bardzo wyrównany i Dominik
 przegrał minimalnie z Anglikiem, późniejszym srebrnym medalistą.
    Za dwa tygodnie Mistrzostwa Polski, najważniejsza impreza w tym półroczu.
 -------------------------------------------------------------------
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
                                                                    Szczucin, 13.04.2019 r.
    Drugi raz z rzędu zdobywamy 1 miejsce w klasyfikacji klubowej
 Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
 Nasze województwo małopolskie wygrywa z województwem podkarpackim 
 w stosunku 37:18. 
     Z naszego klubu w barwach Małopolski wystąpiło 11 zawodników, którzy
 łącznie zdobyli 16 pkt. Dwa złote medale zdobył Dominik Kwinta,
 złoty i brązowy Bartosz Wata, srebrny medal Julia Dec - która okazała się
 największą niespodzianką tych zawodów oraz brązowe medale:
 Bartłomiej Mazgaj i Mateusz Kacprzak.
 Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrego występu, w tych zawodach
 liczy się drużyna i to Nasi zawodnicy udowodnili.
 ------------------------------------------------------------------------
 Grand Prix Juniorów i Młodzików - Białystok, 05-07.04.2019 r.
     Dużym sukcesem dla Naszych zawodników zakończył się turniej Grand 
 Prix Polski. W kategorii młodzików Bartosz Wata zdobył złoty medal w grze
 pojedynczej oraz złoty medal w grze podwójnej. Partnerem deblowym 
 Bartka jest od ponad roku Piotr Tomaszewski (UKS Wschodnia 12 Kielce).
     Dobry wynik uzyskała również Stanisława Gruszczyńska, która wspólnie
 z Moniką Kanią (UKS Arka Umieszcz) zdobyła brązowy medal w grze
 podwójnej oraz 9 miejsce w grze pojedynczej.
 ------------------------------------------------------------------------
 Turniej w hali Fame Sport Club - Kraków, 24.03.2019 r.
     W dniu 24 marca w Krakowie został rozegrany turniej dla dzieci, żaków,
 młodzików mł. i młodzików.
 Nasz klub reprezentowało 12 zawodników, zdobyliśmy 8 miejsc medalowych.
 1 miejsca: Patrycja Dec i Bartosz Dudek,
 2 miejsca: Kacper Goryl i Barbara Świętoń,
 3 miejsca: Karol Czarnowski, Julia Królikowska, Kinga Czarnowska,
                 Jakub Gorszko.
 ---------------------------------------------------------------------
 Konsultacja szkoleniowa z Kadrą Polski Elity
                                                                   Warszawa, 20-22.03.2019 r.
     W dniach 20-22 marzec dwaj nasi zawodnicy będący w kadrze Polski U15,
 wzięli udział w konsultacji szkoleniowej z kadra narodową elity, prowadzoną
 przez trenera głównego Kim Young Man.
 Zawodnikami tymi byli: Dominik Kwinta i Bartosz Wata.
 W konsultacji wziął również udział trener Zbigniew Siępak.
 ----------------------------------------------------
 Grand Prix Juniorów i Młodzików
                                                      Suchedniów, 08-10.03.2019 r.
     Trzy medale przywieźli nasi zawodnicy z turnieju Grand Prix Młodzików  
 rozgrywanym w Suchedniowie.
 Złoto i srebro zdobył Dominik Kwinta w grze pojedynczej i podwójnej oraz
 złoty medal Bartosz Wata w grze podwójnej.
 Od listopadowych Mistrzostw Polski nasi zawodnicy spotykają się zawsze
 w finale gry podwójnej, co potwierdza siłę naszego klubu w tej kategorii
 wiekowej nie tylko w grze pojedynczej za sprawą Dominika, ale również w 
 grze podwójnej.
 Partnerem Bartka jest Piotr Tomaszewski (UKS Wschodnia 12 Kielce),
 natomiast partnerem Dominika jest Piotr Liszka (UKS Unia Bieruń).
     W turnieju juniorek wystąpiła Stanisława Gruszczyńska odnosząc wygrane
 i przegrane. W grze podwójnej z Moniką Kanią (UKS Arka Umieszcz)
 zajęła 5 miejsce.
 Pozostałym zawodnikom życzymy solidnego podejścia do treningu, aby
 można było podnieść poziom umiejętności i żeby rozwijali się jak ich starsi
 koledzy klubowi.
     Turniej miał dodatkową nazwę I Momeriał im. Stefana Pawlukiewicza
 zorganizowanym po śmierci "Wielkiego Człowieka Badmintona" jakim był
 Stefan Pawlukiewicz z Suchedniowa.
 ---------------------------------------------------------------------------------------
 Grand Prix Juniorów i Młodzików - Głubczyce, 15-17.02.2019 r.
     Dobry wynik osiągnęli nasi zawodnicy podczas turnieju Grand Prix.
 Zdobyliśmy trzy medale:
 złoto - Bartosz Wata w grze podwójnej,
 srebro i brąz - Dominik Kwinta w grze podwójnej i pojedynczej.
 ----------------------------------------
 Turnieje 8-10.02.2019 r.
 W dniach 8-10 luty 2019 r. nasi zawodnicy wzięli udział w trzech turniejach.
   Największy sukces odniósł Dominik Kwinta startujący w kategorii wyższej
 niż gra, zajmując drugie miejsce w grze pojedynczej Grand Prix Juniorów Mł.,
 który odbył się w Zielonce.
 W turnieju tym w kategorii młodzików mł. zadebiutował Maciej Gorszko.
   W drugim turnieju - Krajowym Turnieju Młodzików w Poczesnej,
 Mateusz Kacprzak w grze pojedynczej doszedł do ćwierćfinału i wtedy dopiero
 w walce o medal musiał uznać wyższość przeciwnika.
   Dużo medali nasi zawodnicy zdobyli w Wojewódzkim Turnieju w Pleśnej.
 Na 12 startujących zawodników z naszego klubu zdobyliśmy 8 medali:
 złote medale - Julia Dec, Julia Królikowska, Matylda Hrapkowicz,
 srebrne medale - Joanna Kapanowska, Milena Lewandowska,
                           Kinga Czarnowska, Jakub Gorszko,
 brązowe medale - Adam Jabłoński.
 Gratulujemy naszym zawodnikom udanych turniejów.
 -------------------------------------------------------------------
 Podkarpacki Cup 2018 - Żyraków, 08.12.2018 r.
     W turnieju ogólnopolskim w ramach "Podkarpacki Cup 2018" wystąpiło
 10 naszych zawodników w kategoriach: dzieci, żaków i młodzików młodszych.
 Zdobyliśmy 3 medale:
 2 srebrne - Julia Dec w kategorii młodziczek mł. oraz Patrycja Dec w kategorii 
 dzieci, 1 brązowy - Kinga Czarnowska w kategorii dzieci.
 Był to już ostatni turniej w tym roku, w jakim wystąpili nasi zawodnicy.
 ---------------------------------------------------------------------
 Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików
                                                                   Sianów , 22-25.11.2018 r.
    Bardzo dobry występ zanotowała nasza dwójka najlepszych młodzików
 podczas Mistrzostw Polski Młodzików, które rozgrywane były w Sianowie.
 Dominik Kwinta powtórzył sukces z młodzika młodszego i został podwójnym
 Mistrzem Polski w grze pojedynczej i podwójnej.
    W grze pojedynczej do finału nie miał sobie równych, dopiero w finale
 stoczył wyrównany pojedynek z Dawidem Perkowskim (UKS Hubal Białystok).
 Ostatecznie jednak końcówka trzeciego seta należała do Dominika,
 zdobywając tym samym zasłużony złoty medal.
    W grze podwójnej w parze z Piotrkiem Liszką (UKS Unia Bieruń) doszło
 w finale do rywalizacji z drugim Naszym zawodnikiem Bartkiem Watą w parze
 z Piotrkiem Tomaszewskim (-). Po trzech setach wygrał Dominik z Piotrkiem.
    Bardzo dobry występ zanotował również Bartek Wata w grze pojedynczej
 zajmując ostatecznie 5-8 miejsce, w ćwierćfinale musiał jednak uznać 
 wyższość Dawida Perkowskiego.
 --------------------------------------------------------------------
 Wojewódzki Turniej - Niepołomice, 11.11.2018 r.
    W turnieju wystąpiła mniejsza grupa naszych zawodników w liczbie 10 osób.
 Osiągnęliśmy bardzo dobry wynik zdobywając 9 medali w różnych kategoriach
 wiekowych.
 ---------------------------------------------------------
 Turniej Grand Prix Polski Młodzików
                                                     Suchedniów , 03-04.11.2018 r.
    Bardzo dobry występ zanotowała nasza dwójka zawodników w tym turnieju,
 który odbył się na trzy tygodnie przed Mistrzostwami Polski.
 Złoty medal w grze podwójnej zdobył Bartosz Wata i 5 miejsce w grze
 pojedynczej.  Dominik Kwinta zdobył srebrny medal w grze pojedynczej.
 -----------------------------------------------------------------
 Turniej Wielicki Cup - Wieliczka , 09.09.2018 r.
    W zawodach wystąpiło 14 naszych zawodników.
 Zdobyliśmy łącznie 9 medali:
 złoto - Stanisława Gruszczyńska, srebro - Julia Dec oraz brąz:
 Joanna Kapanowska, Mateusz Kacprzak, Bartłomiej Mazgaj, Julia Królikowska,
 Patrycja Dec, Kinga Czarnowska, Jakub Gorszko.
 Gratulujemy wszystkim zawodnikom dobrego występu.  
 ------------------------------------------------------------------
 Ogólnopolski Turniej Juniorów i Młodzików 
                                                                 Suchedniów , 20.05.2018 r.
    W zawodach nasz klub reprezentowało 9 zawodników w kategorii młodzików
 i juniorów. Pod opieką trenera Kamila nasi zawodnicy zdobyli 3 medale:
 w młodzikach Dominik Kwinta zdobył złoty medal w grze pojedynczej i 
 Bartosz Wata srebrny w grze podwójnej oraz w kategorii juniorek srebrny 
 Stasia Gruszczyńska i Wiktoria Dudzic w grze podwójnej.
 --------------------------------------------------------
 Turniej Grand Prix Polski Młodzików
                                           Żyraków , 28-29.04.2018 r.
    W turnieju Grand Prix Polski Młodzików, gdzie uczestniczyła cała czołówka
 Polski tej kategorii wiekowej uczestniczyło dwóch naszych zawodników:
 Dominik Kwinta oraz Bartosz Wata.
 Zdobyliśmy 3 medale - Dominik złoto i brąz, Bartek srebro i 5 miejsce w grze 
 pojedynczej. Dla Bartka był to najlepszy turniej tej rangi zdobywając srebrny
 medal w grze podwójnej z Piotrkiem Tomaszewskim (-).
 Finał przegrali minimalnie 20:22, 20:22 z parą nr 1 czyli Dominikiem grającym
 z Piotrkiem Liszką (UKS Unia Bieruń).
 ---------------------------------------------------------------
 Turniej Grand Prix Juniorów i Młodzików
                                                              Kępno , 20-22.04.2018 r.
    W Kępnie został rozegrany turniej Grand Prix Juniorów i Młodzików.
 Z naszego klubu wystąpiło 4 najlepszych zawodników.
 W kategorii juniorek: Wiktoria Dudzic i Stanisława Gruszczyńska,
 w kategorii młodzików: Dominik Kwinta i Bartosz Wata.
    Największą niespodziankę sprawiła Stasia, która zdobyła brązowy medal
 w grze pojedynczej. W kategorii młodzików kolejne medale dołożył Dominik:
 srebro w grze pojedynczej i złoto w grze podwójnej oraz Bartek brąz w grze  
 podwójnej.
    Gratulujemy wszystkim zawodnikom dobrego występu.
 --------------------------------------------------------------------
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
                                                                     Żyraków , 07.04.2018 r.
    Bardzo dobry występ zanotowali nasi zawodnicy podczas
 Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Po siedmiu latach porażek wreszcie  
 Małopolska wygrała z Podkarpaciem wysokim wynikiem 39:16.
 Nasi zawodnicy zdobyli 14,5 pkt zajmując 1 miejsce w klasyfikacji klubowej
 (z klubem MKS Spartakus Niepołomice).
 Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom reprezentujących nasz klub.
 Punkty zdobyli:
 Dominik Kwinta (4,5 pkt), Bartosz Wata (3,5 pkt), Bartłomiej Mazgaj (2 pkt),
 Milena Lewandowska (1 pkt), Joanna Kapanowska (1 pkt),
 Mateusz Kacprzak (1 pkt), Maria Kotyza (0,5 pkt), Łukasz Grelewicz (0,5 pkt),
 Adam Jabłoński (0,5 pkt).
 -------------------------------------
 Mistrzostwa Małopolski - Niepołomice , 24-25.03.2018 r.
    W tym roku w Mistrzostwach Małopolski wystąpiło 22 naszych zawodników
 we wszystkich kategoriach wiekowych (oprócz juniorów mł.).
 Największą grupę stanowili młodzicy młodsi. Zdobyliśmy 12 medali w grach
 pojedynczych, dodatkowo w kategorii open, gdzie były rozgrywane gry
 podwójne i mieszane zdobyliśmy 3 medale.
 --------------------------------
 Turniej Wielicki Cup - Wieliczka , 18.03.2018 r.
    W zawodach uczestniczyło 9 naszych zawodników, przede wszystkim
 w kategoriach młodszych. Turniej zakończył się dla naszych zawodników
 dużym sukcesem, ponieważ zdobyliśmy 6 medali:
 2 złote - Julia Królikowska i Dominik Kwinta,
 1 srebrny - Julia Mazur
 3 brązowe - Matylda Hrapkowicz, Jakub Gorszko i Karol Czarnowski.
    Bardzo dobry występ zanotowała pozostała trójka zawodników:
 Hanna Zabiegaj, Zuzanna Nowak i Maciej Gorszko.
 ---------------------------------
 Ogólnopolski Turniej - Żyraków , 10-11.03.2018 r.
    W Żyrakowie odbył się turniej ogólnopolski w kategoriach młodzików i 
 młodzików młodszych. Nasza ekipa liczyła 12 zawodników i 2 trenerów.
    Najlepszy wynik osiągnął Bartosz Wata, który zdobył złoty medal
 w grze podwójnej w parze z Piotrem Tomaszewskim. W grze pojedynczej 
 przegrał w półfinale i zdobył brązowy medal.
 Do wyróżniających się zawodników należała również Milena Lewandowska.
 -----------------------------------------------------
 Indywidualne Mistrzostwa Europy - Rosja, 16-18.02.2018 r.
    Kolejne doświadczenie europejskie zdobył Dominik Kwinta podczas
 Indywidualnych Mistrzostw Europy U15 rozgrywanych w Kazaniu (Rosja).
 W grze pojedynczej po wygraniu w I rundzie z reprezentantem Szwecji, w II
 rundzie przegrał z reprezentantem Rosji 14:21, 19:21.
 W grze mieszanej nasza para spotkała się z parą francuską i przegrała
 w trzech setach 18:21, 21:16, 12:21.
                                             wyniki ...
 -------------------------------
 Wojewódzki Turniej - Pleśna , 03.02.2018 r.
    W zawodach wystąpiło 14 naszych zawodników w kategoriach młodszych.
 Zdobyliśmy 6 medali:
 2 złote - Matylda Hrapkowicz i Julia Królikowska,
 2 srebrne - Kinga Czarnowska i Milena Lewandowska,
 2 brązowe - Hanna Zabiegaj i Karol Czarnowski.
 Zaliczyliśmy również 5 ćwierćfinałów.
 Występ był bardzo udany - pokazujący, że mamy również dobrych zawodników
 w kategoriach młodszych.
.

************************************************


 
 
 
RODZINNY
BADMINTON
wspólne treningi
dla każdego
 
 
 
DZIECINNY
 BADMINTON
treningi dla dzieci
 
 
 
KURS
nauki gry
w badmintona
dla amatorów
 
 

SZKOLENIE
INDYWIDUALNE
w "Fame Sport Club"
 
 
 
 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
 

---------------------------------
 

 
losowania i wyniki
turniejów
 
---------------------------------
 


 
---------------------------------
 

 
---------------------------------
 
BADMINTON
w najlepszym wydaniu:

Yonex All England 2013
finały: